Maszyna do etykietowania produktów

Etykietowanie bezpośrednio na produkcie

Niezależnie od tego, czy etykietujesz bezpośrednio na książkach, otworach wentylacyjnych, zwojach stalowych czy blokach sera, istnieje rozwiązanie VKPAK do etykietowania Twojego produktu.

VKPAK zaprojektował wiele systemów bezpośredniego znakowania produktów. Systemy te obejmują druk i nakładanie etykiet VKPAK lub aplikator etykiet, w zależności od zastosowania. Mogą również obejmować urządzenia peryferyjne, takie jak wagi, montaż niestandardowy, obsługa materiałów, skanery, weryfikatory, obudowy lub zintegrowane komputery z ekranem dotykowym. Metody aplikacji etykiet do bezpośredniego znakowania produktów obejmują ubijanie, przedmuchiwanie, dmuchanie lub wycieranie.

Reputacja VKPAK w zakresie integracji systemów jest zaletą w zastosowaniach związanych z etykietowaniem produktów. Wiele aplikacji wymaga jakiejś formy integracji, niezależnie od tego, czy jest to integracja oprogramowania, integracja z obsługą materiałów, czy obie. VKPAK to eksperci w projektowaniu systemów etykietowania produktów, aby spełnić szczególne wymagania każdego klienta.

Jako część kompletnych rozwiązań opakowaniowych VKPAK, automatyczne maszyny etykietujące mogą być używane z różnymi maszynami pakującymi lub jako samodzielne urządzenie. Norland International oferuje szeroką gamę etykiet nadających się do zastosowań w linii lub na stole, a także rozwiązania do etykiet samoprzylepnych, termokurczliwych lub rolkowych. Te rozwiązania do etykietowania są wszechstronne i spełniają wymagania niemal każdej branży, w tym wody i napojów, kosmetyków, żywności, artykułów gospodarstwa domowego i nie tylko. Skontaktuj się ze swoim zespołem w VKPAK, aby określić maszynę etykietującą najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.

Rozwiązania do etykietowania oferowane w serii VKPAK to szybki aplikator do drukarek etykiet. Ta szeroka gama rozwiązań w zakresie etykietowania jest oferowana w celu zaspokojenia różnych potrzeb w zakresie identyfikacji produktów. Rozwiązania do etykietowania obejmują aplikatory do drukarek etykiet, aplikatory etykiet i drukarki etykiet. W przypadku jakichkolwiek pytań lub pytań skontaktuj się z przedstawicielem ds. Rozwiązań do etykietowania.

Gdy potrzebujesz rozwiązania do etykietowania produktów, VKPAK zapewnia następujące produkty, aby spełnić Twoje wymagania