Automatyczna pionowa maszyna do etykietowania okrągłych butelek

Podstawowe zastosowanie maszyn do etykietowania butelek typu Round:

W przypadku przemysłu farmaceutycznego, spożywczego, kosmetycznego i innych branż etykiety okrągłe butelki mogą być umieszczone na etykiecie tygodniowej i półokrągłej.

Opcjonalny automatyczny stół obrotowy Unscrambler może być bezpośrednio podłączony do przedniej linii produkcyjnej, automatyczne podawanie butelki do maszyny etykietującej, zwiększając wydajność.

Opcjonalne konfiguracje maszyny do znakowania taśmą, data produkcji i numer partii druku online, zmniejszają procesy pakowania butelek, poprawiają wydajność produkcji.

Automatyczna pionowa maszyna do etykietowania okrągłych butelek

Zastosowanie etykieciarki do okrągłych butelek:

Do etykiet: etykiety samoprzylepne, folia samoprzylepna, elektroniczny kod nadzoru, kod kreskowy itp.

Zastosowanie: wymagają obwodowej powierzchni etykiety z naklejoną membraną lub produktu.

Przemysł: szeroko stosowany w przemyśle spożywczym, medycznym, kosmetycznym, kosmetycznym, elektronicznym, metalowym, tworzyw sztucznych i innych.

Zastosowanie: Etykietowanie okrągłych butelek PET, etykietowanie plastikowych butelek, konserwy i tak dalej.

Zastosowanie etykieciarki do okrągłych butelek:

* Rdzeń działa: produkt z korpusu butelki oddzielony, czujnik wykrywa, że produkt przekazuje sygnał zawracany do systemu kontroli etykietowania, system kontroli na miejscu do sterowania silnikiem wysyła etykietę przymocowaną do produktu podlegającego etykietowaniu i pozycji, przepływ produktu standardowa pokrywa jednostki, pokryta standardowymi produktami napędzanymi obrotami, etykieta jest powlekana rolką, etykieta dołączona do akcji jest zakończona.

* Procedura: włóż produkt (linia do której można uzyskać dostęp) -> transfer produktu (urządzenie automatycznie) -> produkty w minutach -> testowanie produktu -> etykietowanie -> oznaczona okładka -> odbierz produkty do etykietowania.

Szczegóły automatycznej pionowej okrągłej butelki do etykietowania

parametry techniczne

Następujące parametry techniczne dla modelu standardowego, inne specjalne wymagania i funkcje można dostosować

Odpowiednia długość etykiety (mm): 20 mm ~ 314 mm

Odpowiednia szerokość etykiety (szerokość papieru podkładowego / mm): 15 mm ~ 150 mm

Obowiązujące produkty o średnicy (dla okrągłej butelki) i wysokości: średnica: φ25 mm ~ φ 100 mm

Wysokość: 25 mm ~ 230 mm

Odpowiednia standardowa średnica rolki (mm): φ280mm

Odpowiednia standardowa średnica rolki (mm): φ76mm

Dokładność etykietowania (mm): ± 1 mm

Standardowa prędkość (m / min): Serwo: 5 ~ 25 m / min

Krok: 5 ~ 19 m / min

Prędkość etykietowania (szt / min): Stepping: 30 ~ 80szt / min (z butelką i rozmiarem etykiety)

Serwo: 40 ~ 120szt / min

Prędkość przenośnika (m / min): 5 ~ 25 m / min

Waga (kg): ok. 185kg

Częstotliwość (HZ): 50 Hz

Napięcie (V): 220 V.

Moc (W): 530 W (krok trakcyjny) / 980 W (serwo trakcyjne)

Wymiary urządzenia (mm) (dł. × szer. × wys.): 1950 mm × 1100 mm × 1300 mm

Szczegóły automatycznej pionowej okrągłej butelki do etykietowania

Funkcje automatycznej maszyny do etykietowania okrągłych butelek:

♦ Szeroki zakres zastosowań, obejmujący cały obwód etykiet okrągłych lub półokrągłych, przełączanie między prostymi i łatwymi do dostosowania etykietami na butelki;

♦ Etykiety zgodne z wysokim standardem z obejściem przyjmują instytucje korygujące, oznaczone brakiem łatwej drogi, oznakowanie części w kierunku x / y / z, a nachylenie ośmiu trzech stopni swobody jest regulowane, nie reguluje ślepych ulic, etykiety pokrywają się z wysokim; etykietowanie jakość, użycie standardowego pokrycia paska, wyparcie seksualne, oznakowanie gładkie, pomarszczone, poprawa jakości opakowania;

♦ Elastyczne butelki do etykietowania na stojaku, butelki z funkcją automatyczną, produkcja samodzielna, mogą być również podłączone do linii produkcyjnej;

♦ Inteligentne sterowanie, automatyczne śledzenie fotoelektryczne, bez przedmiotu bez etykiet, bez automatycznej korekty etykiet i etykiet z funkcją automatycznego wykrywania, nalepki i etykiety zapobiegające wyciekowi odpadów;

♦ Wysoka stabilność, PLC Panasonic + ekran dotykowy + igła do oczu Panasonic Matsushita Electric + czujnik etykiety German Leuze złożony z zaawansowanych elektronicznych systemów sterowania, sprzęt pomocniczy Praca 7 × 24 godziny;

♦ Regulacja jest prosta, prędkość etykietowania, prędkość transmisji, podzielona butelka może realizować bezstopniową prędkość, dostosuj w razie potrzeby;

♦ Solidne, wykorzystujące trzy mechanizmy regulacji, wykorzystują trójkąt stabilizacji, całość solidna i wytrzymała.

♦ Stal nierdzewna i stal wysokostopowa, spełniają wymagania produkcyjne GMP;

Funkcje opcjonalne:

1. funkcja kodowania / znakowania na gorąco;

2. funkcja automatycznego karmienia (rozważana kombinacja produktów);

3. funkcja automatycznego przewijania (rozważana kombinacja produktu);

4. zwiększone urządzenia do etykietowania;

5. funkcja znakowania obwodowego pozycjonowania obwodu;

6. Inne funkcje (zgodnie z wymaganiami klienta).

Konfiguracja automatycznej maszyny do etykietowania pionowych okrągłych butelek

NieNazwaModelJednostkaMarka
1System sterowania PLC6ES7212-1A1 zestawSIEMENS
2Ekran dotykowy6AV6648-01A1 zestawSIEMENS
3Czujnik fotoelektryczny

(Sprawdź butelkę)

FS-N18N1 zestawJapan KEYENCE
4Czujnik fotoelektryczny

(Sprawdź nieprzezroczystą etykietę)

GS611 zestawNiemiecki Leuze
5Siłownik2004-RZ08BAJAN1 zestawAmerica AB
6Napęd2003-CSD3-08BX21 zestawAmerica AB
7Główny silnik transportowy90W1: 301 zestawNiemiecki JSCC
8Naciśnij silnik butelki40W1: 301 zestawNiemiecki JSCC
9Regulator prędkości25-90W2 zestawyNiemiecki JSCC

Struktura maszyny:

Struktura maszyny

Przenośnik taśmowy

Ta etykieciarka wykorzystuje importowany przemysłowy pas. Jest bardzo poręczny bez brudzenia i zapewnia długą żywotność. W zależności od produktów może również zmienić się odpowiedni materiał paska.

Precyzyjny czujnik

Przystosuj się do czujnika światłowodowego najwyższego poziomu, aby precyzyjnie wykonywać produkty i oznaczać lokalizację bez zakłóceń. Unikalna konstrukcja szyny ślizgowej, znacznie różni się od kiepskiej konstrukcji ogólnego producenta.

Jakość i piękno

Główna konstrukcja etykieciarki jest wykonana ze stali nierdzewnej S304 w procesie anodowania i wysokiej jakości aluminium. Jest zgodny ze standardem GMP, który zapewnia łatwą konserwację i długą żywotność. Górny łańcuch wykonany z materiału łańcucha FRP i odporna na zużycie szyna prowadząca UPE zastosowana w systemie przenośnikowym została zaprojektowana tak, aby zapewnić ochronę wyglądu produktu i wydajną pracę. Zwiększa się również wraz z latami niezawodnego, długotrwałego użytkowania.

Prosta regulacja mechanizmu

Zapewnia małą lub dużą szeroką regulację dzięki wyposażeniu w mechanizm pokrętła ułatwiającego regulację aplikatora. Zapewniłoby również płaskie i gładkie etykietowanie w zależności od rozmiarów produktu i pozycji etykietowania poprzez odpowiednią regulację stanowiska owijania.

Sztywna podstawa maszyny

Stojaki o podwójnych stopach kwadratowych zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Jest stabilny i nie zajmuje dużo miejsca. Gdy etykieciarka działa, nie zachwiałaby się i nie wpłynęłaby na działanie etykietowania.

Elastyczna mobilność

Kółko samojezdne i nakrętka mocująca ze stali nierdzewnej są zaprojektowane tak, aby elastycznie przesuwać maszynę w celu obsługi innej linii produkcyjnej. W związku z tym zwiększyłoby to korzyści z inwestycji.

Pakiet: Każda maszyna owinięta folią PO, a następnie zapakowana w standardową drewnianą skrzynkę.

Kierownik produkcji: 20 dni roboczych po otrzymaniu zaliczki w wysokości 30%, pozostałe 70% płatności pobierane przed wysyłką

Gwarancja: na całą maszynę przysługuje roczna gwarancja. (Gwarancja nie obejmuje problemów spowodowanych wypadkami, niewłaściwym użyciem,
niewłaściwego zastosowania, uszkodzenia podczas przechowywania, zaniedbania lub modyfikacji Sprzętu lub jego komponentów. TAKŻE ŁATWA ZŁAMANA CZĘŚĆ ZAMIENNA NIE JEST OBJĘTY GWARANCJĄ)

Instalacja: po przybyciu maszyny do fabryki, jeśli zajdzie taka potrzeba, nasz technik pojedzie na miejsce, aby zainstalować i przetestować maszynę, a także przeszkolić pracownika w zakresie obsługi maszyny (czas pociągu zależy od pracownika). Wydatki (bilet lotniczy, jedzenie, hotel, opłata za podróż w twoim kraju) powinny być na Twoim koncie i musisz zapłacić za technika 100 USD dziennie. możesz również udać się do naszej fabryki na szkolenie.

Po służbie: Jeśli pojawi się problem z maszyną, nasz technik pojedzie do Ciebie, aby jak najszybciej naprawić maszynę. Koszt powinien być na Twoim koncie.