Automatyczna maszyna do obkurczania plastikowych butelek z PVC

Urządzenie do nanoszenia etykiet termokurczliwych i maszyna do aplikacji taśm termokurczliwych są zaprojektowane do etykietowania całych rękawów, opasek na szyjkach i nasadkach, zastosowań z zabezpieczeniem przed manipulacją na różnych okrągłych, kwadratowych, prostokątnych i owalnych typach i kształtach pojemników z konturami plastiku, szkła i bez nich i metalowe, które są puste lub wypełnione.

Etykiety termokurczliwe i urządzenia z taśmą termokurczliwą nakładają i kurczą środkowe, pełne etykiety rękawów lub opaski zabezpieczające wykonane z PVC, PET / PETG, OPS lub PLA na różnych pustych lub wypełnionych okrągłych, kwadratowych i owalnych pojemnikach z tworzywa sztucznego, szkła lub metal. Jest to idealne rozwiązanie dla branż, w tym napojów, żywności, farmaceutyków, nutraceutyków, zdrowia i urody, dóbr konsumpcyjnych, chemii i innych towarów przemysłowych do dekoracji Twoich produktów. Każdy system rękawa termokurczliwego zawiera aplikator rękawa, jeden lub dwa moduły tunelu obkurczającego, generator pary i przenośnik ze stali nierdzewnej do transportu pojemników przez system. Maszyna do etykietowania etykiet jest produkowana ze stali nierdzewnej, serwomotor i zaprojektowana z napędzanymi serwomechanizmem, sterowanymi przez PLC rolkami napędowymi etykiet, zespołem noża i kołami do drukowania etykiet, aby zapewnić dokładne i spójne etykietowanie rękawów termokurczliwych.

Specyfikacja techniczna

Model nrSLM-100SLM-150SLM-200SLM-250
Zakres prędkości100 BPM150 BPM200 BPM250 BPM
Kształt pojemnikaPojemniki okrągłe, kwadratowe, prostokątne i owalne z konturami
Rodzaj konteneraSzkło, plastik i metal
Materiał etykiety rękawaPVC, PET, OPS i OPP
Grubość materiału0,03-0,13 mm
Pojemniki Dimeters28-125mm
Wysokość kontenera50-305mm
Rękaw leżał płasko25-200mm
Długość rękawa38-305mm
Rozmiar rdzenia5 ″ - 10 ″ Regulowany
Średnica zewnętrzna pełnej szpuli500mm
Zasilanie elektryczne220 V 50/60 HZ 1 / 3PH; 380 V 50/60 HZ 3PH
Wymiar maszyny2,1 x 0,85 x 2 M.
* Prędkość zależy od długości i szerokości rękawa.

Standardowa maszyna do etykietowania termokurczliwych rękawów to podstawowa maszyna etykietująca, która nakłada i obkurcza środkowe, pełne etykiety i opaski zabezpieczające przed manipulacją na różnych pustych lub wypełnionych okrągłych, kwadratowych, prostokątnych, owalnych pojemnikach z tworzywa sztucznego, szkła i metalu. Ta maszyna do nakładania etykiet termokurczliwych jest przeznaczona do niskich do umiarkowanych szybkości produkcji i jest idealnym rozwiązaniem dla branż, w tym napojów, farmaceutyków spożywczych, nutraceutyków, zdrowia i urody, dóbr konsumpcyjnych, chemii i innych towarów przemysłowych. Każdy system etykietowania w rękawach termokurczliwych jest dostarczany z aplikatorem etykiet, tunelem obkurczającym, wytwornicą pary i przenośnikiem. Można go włączyć do istniejącej linii.

Etykiety termokurczliwe dostarczane są z rolki w postaci ciągłej wstęgi, nieoznakowane pojemniki są transportowane przez przenośnik podający, a następnie dozowane za pomocą obrotowej śruby podającej. Gdy pojemniki wchodzą do urządzenia do etykiet termokurczliwych, etykiety w postaci wstęgi są otwierane i formowane w tubę przez trzpień, podawana w precyzyjnej rejestracji z wydrukowaną grafiką, cięta w precyzyjnym pasowaniu, nakładana na pojemnik, który jest następnie transportowany przez przenośnik do tunelu parowego, w którym kontrolowane ciepło pary z generatora pary ściśle obkurcza rękaw na pojemniku w zamkniętym tunelu parowym i dopasowuje się do pojemnika. Pojemniki następnie opuszczają tunel obkurczający przez przenośnik wyładowczy.

Funkcja:

1. Zaawansowana technologia: silnik wyprodukowany w Japonii steruje synchronicznym systemem cięcia, aby zapewnić długą żywotność narzędzia tnącego i precyzyjną etykietę.

2. Bardzo wydajna prędkość produkcji: 400 butelek / minutę (butelka standardowa) Może pracować z linią produkcyjną lub po prostu pracować samodzielnie.

3. Półka czujnika kontrolująca etykiety

4. Elastyczny wybór: Głowicę maszyny można odchylić tak, aby pasowała do okrągłej butelki, kwadratowej, eliptycznej, górnej i korpusu butelki. Najnowszy system podwójnego dostarczania materiału jest stosowany do zmiany materiału naprzemiennie w krótszym czasie.

5. Unikalna synchroniczna podstawa tnąca: Podstawa tnąca nie wymaga zmian w zakresie specyfikacji. Jeśli specyfikacja wymaga zmiany, można to zrobić w ciągu pięciu minut.

6. Prosta i bezpieczna obsługa: Kolorowa operacja kontroli ludzi jest używana zarówno w angielskiej, jak i chińskiej wersji językowej.

7. Niskie koszty konserwacji: tani porzucone ostrze dla łatwej wymiany.

8. Długa żywotność narzędzi tnących: stalowy mechanizm transmisyjny, cięcie posuwisto-zwrotne i przedłużona żywotność.