Maszyna do etykietowania kartonów

Pudełko z tektury falistej, maszyna do drukowania i etykietowania kartonów

Kontenery z tektury falistej zapewniają wszechstronność jako rozwiązanie opakowaniowe do użytku na rynkach wysyłkowych, magazynowych, dystrybucyjnych i logistycznych. Wysoki stosunek wytrzymałości do masy sprawia, że jest to idealna opcja do tych zastosowań.

VKPAK oferuje rozwiązania do etykietowania i drukowania na pudełkach z tektury falistej, które zapewniają opcje w zakresie wysokości znaków, rozdzielczości druku i jakości kodu kreskowego, w tym drukowanie na maszynie do etykietowania pudełek i mają zastosowanie do wysokich współczynników odczytu kodów kreskowych.

cechy

  • Stosowany głównie do etykietowania kartonów lub kart w przemyśle farmaceutycznym, chemii codziennej, kartach i innych gałęziach przemysłu.
  • Wysoce przyjazne dla użytkownika i interaktywne sterowanie z ekranem dotykowym sprawia, że obsługa jest wygodna i prosta. Zdolności produkcyjne i liczbę pozostałych etykiet można wyświetlać w czasie rzeczywistym. Oferuje również bogate funkcje pomocy ekranowej oraz alarmy o błędach. W programie sterującym zastosowano algorytm sztucznej inteligencji, zminimalizowano regulację parametrów przy zmianie produktów.
  • Rekord parametrów można zapisać na stałe. Nie ma potrzeby resetowania i po prostu wywołaj odpowiednie grupy parametrów podczas zmiany produktów.
  • Opcjonalny koder do stemplowania na gorąco lub koder atramentowy do kodowania daty na etykietach, czytnik kodów kreskowych on-line do skanowania kodów kreskowych na etykietach i odrzucania nieczytelnych produktów.

Etykietowanie kartonów jest jedną z najbardziej podstawowych aplikacji do automatycznego etykietowania. Większość aplikacji do etykietowania opakowań kartonowych jest prosta. Jednostka etykietująca z aplikatorem ubijającym nakłada wydrukowaną lub wstępnie zadrukowaną etykietę z boku pudełka. Wszystkie jednostki etykietujące VKPAK mogą drukować i nakładać lub naklejać wstępnie zadrukowane etykiety na kartonach. Pytanie brzmi: JAK chcesz oznaczyć opakowanie? Czy potrzebujesz określonego mechanizmu drukowania lub strumienia danych? Po której stronie pudełka chcesz umieścić etykietę? Czy potrzebujesz etykiety na sąsiednim kartoniku lub owinięcia narożnika? Jaki jest rozmiar etykiety? Jaka jest Twoja przepustowość? Wszystkie te pytania należy wziąć pod uwagę przy wyborze najlepszego urządzenia do etykietowania dla danego zastosowania.

VKPAK może pomóc w doborze sprzętu do etykietowania kartonów, a także w integracji i instalacji na linii produkcyjnej. Ponieważ VKPAK posiada najszerszą gamę jednostek drukujących i nanoszących, jesteśmy w stanie zaoferować aplikatory do drukarek z każdym z głównych silników do drukarek etykiet. Drukarki i aplikatory VKPAK mogą obsługiwać większość rozmiarów etykiet. Mamy nawet jednostki, które mogą nanieść OGROMNĄ etykietę 8,5 ″ x 17 ″! W zależności od przepustowości VKPAK oferuje jednostki o różnych rozmiarach nadwozia. Nasze kompaktowe mini drukarki-aplikatory wykorzystują rolkę etykiet 8 OD i są idealne do zastosowań o małej objętości lub ograniczonej przestrzeni. Standardowy rozmiar korpusu może obsługiwać rolki etykiet o średnicy do 16 ″ OD i jest idealny do dużych ilości i długich etykiet kartonowych.

Zalety:

1) System sterowania: użyj systemu sterowania PLC marki SIEMENS, z wysoką stabilną pracą i wyjątkowo niską awaryjnością.

2) System operacyjny: 7-calowy ekran dotykowy SIEMENS, łatwy w obsłudze interfejs wizualny, bogaty również w funkcję pomocy i funkcję wyświetlania błędów.

3) Sprawdź system: użyj niemieckiego czujnika etykiety kontrolnej LEUZE, automatycznej stacji etykiet kontrolnych, stabilnej i wygodnej, nie ma znacznie wyższych wymagań dla pracownika

4) System wysyłania etykiet: niemiecki system sterowania silnikiem znakowania Avery, stabilny z dużą prędkością.

5) Funkcja alarmu: takie jak rozlanie etykiety, zerwana etykieta lub inna awaria podczas pracy maszyny, wszystkie będą alarmować i przestać działać.

6) Materiał maszyny: wszystkie maszyny i części zamienne wykorzystują materiał ze stali nierdzewnej S304 i anodowanego starszego stopu aluminium, o wysokiej odporności na korozję i nigdy nie rdzewieją.

7) Wszystkie obwody niskiego napięcia wykorzystują niemiecką markę Schneider.

Gdy potrzebujesz rozwiązania do etykietowania kartonów, VKPAK zapewnia następujące produkty, aby spełnić Twoje wymagania