Może maszyna do etykietowania

Maszyny do etykietowania puszek VKPAK

Ręczne nakładanie etykiet jest metodą niedrogą i łatwą, ale nie jest praktycznym sposobem nakładania etykiet w dużych ilościach. Zautomatyzowane maszyny etykietujące w Twoim systemie pakowania pozwalają na bardziej wydajną produkcję i oszczędzają więcej czasu, jednocześnie zmniejszając koszty produkcji.

VKPAK produkuje różne maszyny do etykietowania i drukowania do automatycznego drukowania i zabezpieczania etykiet dla szerokiej gamy typów pojemników, takich jak słoiki, butelki lub puszki. Nasze produkty wykorzystują trwałe komponenty i najnowsze technologie popularnych marek, aby zapewnić dokładne nadruki na opakowaniach.

Sprzedawane przez VKPAK maszyny etykietujące pomagają zbudować bardziej elastyczny system pakowania i trwałe nadruki, aby Twoja marka wyróżniała się spośród innych produktów na półkach. Pozwól, aby opakowanie produktu przemówiło za Ciebie, przyciągnij więcej klientów i obserwuj, jak sprzedaż rośnie, wybierając rozwiązania opakowaniowe VKPAK.

Nasza maszyna do etykietowania puszek może być używana w typach puszek

Puszka aluminiowa, czasami błędnie nazywany „puszką”, jest pojemnikiem jednorazowego użytku do pakowania wykonanym głównie z aluminium. Jest powszechnie stosowany do potraw i napojów, takich jak piwo, fasolka po bretońsku i zupy, ale także do produktów takich jak olej, chemikalia i inne płyny.

Puszka napoju (lub puszka napoju) to metalowy pojemnik przeznaczony do przechowywania stałej porcji płynów, takich jak napoje gazowane, napoje alkoholowe, soki owocowe, herbaty, herbaty ziołowe, napoje energetyzujące itp.

Puszka oleju (olejarka lub olejarka) to puszka zawierająca olej (zwykle olej silnikowy) do smarowania maszyn. Do napełniania lampionów na bazie oleju można również użyć oleju. Zawód określany mianem olejarki może służyć do smarowania maszyn (między innymi) za pomocą puszki olejowej.

Puszka stalowa, puszka, puszka, opakowanie stalowe lub puszka to pojemnik do dystrybucji lub przechowywania towarów, wykonany z cienkiego metalu. Wiele puszek wymaga otwarcia poprzez odcięcie „końca”; inne mają zdejmowane osłony. Mogą przechowywać różnorodne treści: żywność, napoje, olej, chemikalia itp.

Automatyczna etykieciarka produkowana przez naszą firmę przeznaczona jest do korpusów puszek. Posiada funkcje automatycznego zatrzymywania, liczenia, oszczędzania energii. Nadaje się do butelek, puszek po piwie i innych cylindrycznych pojemników.

Mamy nową maszynę do etykietowania puszek! Zapewni nam to większą elastyczność w pakowaniu piw specjalnych. Z naszymi drukowanymi puszkami musieliśmy zamówić określoną liczbę puszek na raz, co ograniczyło ilość różnych piw, które mogliśmy zapakować (ponieważ nie możemy przechowywać nieskończonej ilości puszek!). Ale ta nowa maszyna pozwala nam oddzielnie zamawiać puste czarne puszki i etykiety! Więc teraz możemy eksperymentować z pakowaniem różnych ulubionych pubów dla ogółu społeczeństwa! Puszki przychodzą do nas czarne, napełniamy je piwem dnia, zakrywamy i zszywamy, a następnie naklejamy na nie etykietę.

Co to jest maszyna do etykietowania puszek?

Etykieciarkę lub drukarkę puszkową można również nazwać następującą w zależności od rodzaju wykonywanej pracy i pojemnika, jaki maszyna może obsłużyć:

  • Maszyna do etykietowania / drukowania puszek lub maszyna do etykietowania / drukowania puszek
  • Maszyna do etykietowania / drukowania słoików
  • Maszyna do etykietowania butelek

Są to maszyny przeznaczone do drukowania i naklejania etykiet na różne produkty, opakowania czy pojemniki. Mogą przylegać do wielu typów powierzchni, takich jak aluminium, bębny z włókna, plastik, stal i szkło.

Ponieważ etykiety są bardzo pożądane w wielu sytuacjach, maszyny etykietujące i drukarskie są wykorzystywane w wielu firmach zajmujących się pakowaniem dużych ilości produktów. Firmy posiadające systemy zarządzania magazynami dla zapasów również wymagają specjalnego sprzętu do etykietowania. Innym celem tych maszyn jest znakowanie zgodności, ponieważ są one również zintegrowane z procesami produkcyjnymi producentów wyposażenia.

Maszyny etykietujące i drukarskie obejmują zarówno urządzenia ręczne do prostego wydawania etykiet, jak i maszyny o dużej produktywności umożliwiające w pełni zautomatyzowane procesy drukowania i aplikacji. W rzeczywistości automatyczne maszyny etykietujące należą do najpopularniejszych typów etykieciarek sprzedawanych na rynku, ponieważ nie potrzebują do działania operatora. Jeśli chodzi o maszyny do etykietowania i drukowania VKPAK, wszystkie one działają automatycznie.

Główne komponenty maszyny do etykietowania puszek

# 1 Lej zasilający
Lej zasypowy odgrywa ważną rolę w całym procesie etykietowania, ponieważ zapewnia precyzyjne rozprowadzenie etykiety do pojemników. Dostarcza pojemniki do stacji etykietowania w celu etykietowania, które odbywa się w sposób ciągły i systematyczny. Ponadto zapobiega pękaniu pojemników i eliminuje konieczność ręcznego ładowania etykietowanych artykułów.

# 2 Stacja do etykietowania
Stacja ta składa się z podkładki do etykietowania i głowicy etykietującej, które można kontrolować w celu odpowiedniego ustawienia w celu dopasowania do rozmiaru etykietowanej butelki.

# 3 Panel sterowania z ekranem dotykowym
Panel sterowania pozwala na systematyczne zarządzanie procesem etykietowania. Za pomocą tego można dostosować lub zmienić ustawienia procesu produkcyjnego. Ponadto centrala alarmowa ostrzega operatora o wszelkich sytuacjach wymagających natychmiastowej uwagi.

Mechanizm napędowy nr 4
Mechanizm ten zawiera silnik, system rolek i przenośnik do napędzania całej maszyny etykietującej i pomaga jej w odpowiednim przemieszczaniu komponentów.

Jak działają maszyny do etykietowania

Wszystkie maszyny do etykietowania i drukowania działają w zasadzie w ten sam sposób. Początkowy etap procesu etykietowania rozpoczyna się od podania produktów do stacji etykietującej przez lej zasypowy. Na stanowisku etykietowania zakrętka lub korpus pojemnika jest etykietowany, gdy jest w sposób ciągły przemieszczany przez przenośnik.

W przypadku etykiet wrażliwych na nacisk wstępnie przygotowana etykieta jest nakładana i przykleja się do wieczka lub cylindrycznego korpusu pojemnika, gdy się obraca. Z drugiej strony optyczna drukarka laserowa i wtryskarka drukują na pojemnikach za pomocą lasera lub atramentu podczas przechodzenia przez stację etykietującą.

Etykietowane / zadrukowane pojemniki będą nadal przesuwać się przez przenośnik, aż dotrą do końca linii. Maszyna wykona proces etykietowania pozostałych pojemników, chyba że go zatrzymasz.

Kiedy potrzebujesz rozwiązania do etykietowania puszek, VKPAK zapewnia następujące produkty, aby spełnić Twoje wymagania