Maszyna do etykietowania butelek owalnych

Aplikatory etykiet owalnych VKPAK są najbardziej wszechstronne i spełniają wymagania nowoczesnych opakowań, które wymagają wysokiej wydajności, dokładności i niezawodności, przy jednoczesnym zachowaniu niskich kosztów budżetowych. Nasze owalne aplikatory etykiet samoprzylepnych mogą nakładać etykiety pojedyncze, przednie i tylne lub owijać wokół etykiet na butelkach lub pojemnikach płaskich, owalnych, kwadratowych, okrągłych. Nasz moduł zapewnia maksymalną stabilność i prostą pozycję butelek o owalnym kształcie. Moduł ten zapewnia idealne wyrównanie butelek na przenośniku w celu precyzyjnego etykietowania pasującego do prawie każdego rodzaju butelek.

Wysokowydajne maszyny do etykietowania są specjalnie zaprojektowane do owalnych miękkich plastikowych butelek, aby uniknąć niewystarczających etykiet na krawędzi lub mniejszej dokładności etykietowania nieregularnych butelek.

Butelki owalne są idealne do wielu różnych zastosowań i branż, w tym między innymi:

  • Biotechnologia
  • Wypełniacze kontraktowe
  • Środowiskowy
  • Jedzenie i aromaty
  • Opieka zdrowotna
  • Dom i ogród
  • Domowe środki chemiczne
  • Prace porządkowe / sanitarne
  • Higieny osobistej
  • Farmaceutyczny

VKPAK skonfigurowany do produktów płaskich i owalnych ma doskonałą dokładność i łatwość ustawień. Jeśli masz produkty o płaskich lub owalnych bokach, które wymagają jednej, dwóch lub nawet trzech etykiet, VKPAK ma przemyślany projekt, aby uczynić zadanie prostym do wielokrotnej konfiguracji. Poniższy rysunek podpowiada nasze myślenie - czyli projektowanie dla realnego świata, nierealistyczne nadzieje, że włosie nieruchomej szczotki do wycierania będzie wywierać równomierny nacisk na zakrzywioną powierzchnię (w tym przypadku krzywiznę powierzchni produktu można śledzić za pomocą nasz sprężynowy uchwyt szczotki). Będąc maszyną VKPAK, możliwość dodawania modułów w momencie zamówienia lub po wprowadzeniu do obrotu pozwala na produkt owalny i okrągły z bardzo szybką wymianą produktu.

Nie bój się wycen naszych konkurentów na sprzęt, który wygląda jak nasz - co jest mało prawdopodobne, aby pasował do naszych parametrów - wszyscy nasi klienci są zachwyceni wartością, jaką reprezentuje nasz sprzęt.

cechy

Szybkie przezbrojenia - Do zmiany produktu nie są potrzebne żadne narzędzia. Duże pokrętła ręczne pozwalają na prawie bezproblemową regulację bez konieczności stosowania wspomagania silnika (wspomaganie silnika zwiększa koszt / złożoność i coś innego do obsługi). Postanowiliśmy zachować prostotę dzięki ustawieniom pozycji, wybierając nieco droższe wytrawione linijki i wagi zamiast „wskaźników cyfrowych”, które z czasem mogą zawieść (znowu kolejna rzecz do obsługi). Czas konfiguracji między zadaniami jest prosty i szybki.

Powtarzalność - Wszystkie elektroniczne ustawienia / parametry zadania produkcyjnego można zapisać na ekranie dotykowym, co zapewnia dokładną powtarzalność między seriami.

Elastyczność - VKPAK został zaprojektowany w formacie modułowym, co pozwala na wiele konfiguracji w celu dopasowania do zakresu zadań. Zarówno mechanika, jak i elektronika są modułowe, co umożliwia szybkie dodawanie i usuwanie Mechaniki ORAZ ELEKTRONIKI.

Kolorowy ekran dotykowy - jest łatwy w użyciu i łatwy do zrozumienia. Dostępne są również informacje o stanie urządzenia i menu rozwiązywania problemów.

Gdy potrzebujesz owalnego rozwiązania do etykietowania butelek, VKPAK zapewnia następujące produkty, aby spełnić Twoje wymagania