Maszyna do etykietowania wiader

Wiele branż wykorzystuje łyżki do przechowywania i transportu materiałów i produktów. Bez względu na rodzaj prowadzonej działalności ważne jest, aby system etykietowania łyżek był niezawodny, szybki i precyzyjny.

Najlepszym sposobem na zapewnienie prawidłowego oznakowania produktów jest zastosowanie elastycznego systemu. Maszyny VKPAK mają konstrukcję modułową i można je zintegrować z różnymi akcesoriami do różnych zastosowań. Maszyny VKPAK można łatwo dostosować do dokładnego rozmiaru pojemnika, przytrzymując go precyzyjnie na miejscu, gdy naklejana jest etykieta. Etykietarka kubełkowa to szybki system, który może obsługiwać wiele różnych typów etykiet, takich jak etykiety zawijane lub płaskie etykiety boczne do prostokątnych wiader.

Wideo:

W zależności od aktualnego zakładu, nasz system etykietowania łyżek może być systemem samodzielnym lub zintegrowanym z większą linią produkcyjną. Możliwości inżynieryjne VKPAK są duże i jesteśmy dumni z możliwości zaprojektowania rozwiązania automatyzacji zaprojektowanego dla Twoich potrzeb produkcyjnych.

Główny parametr (model standardowy)
Dokładność oznaczania± 1 mm
Szybkość etykietowania30-45 szt./min
Rozmiar etykietyL: 20 mm-285 mm W: 20 mm-135 mm
Rozmiar produktuŚrednica: 25 mm-100 mm H: 25 mm-300 mm
WagaOkoło 185 kg
Moc1000W

Rozwiązanie do etykietowania wiader

Etykieciarka kubełkowa jest łatwa w obsłudze z licznikiem etykiet. Wstępnie ustawiona kontrola partii, klawiatura i wyświetlacz cyfrowy odpowiednie do szeregu zastosowań w etykietowaniu cylindrycznym w dużym formacie. Posiada silniki krokowe do szybkiego i dokładnego etykietowania oraz sterowane pneumatycznie bramkowanie. Podnośnik kubełkowy z zespołem napędu silnikowego dla optymalnego umieszczania etykiet. Z wykrywaniem nieprzezroczystej etykiety w standardzie i łatwo regulowanym dozowaniem wstępnym i pozycjonowaniem etykiet ze skalą.

Niezawodne rozwiązanie do etykietowania kubłów i wiader w linii. Unikalne ramię aplikatora etykiet do wycierania jest wbudowane w jednostkę drukująco-aplikującą VKPAK lub aplikator etykiet do precyzyjnego etykietowania cylindrycznych pojemników, takich jak wiadra i wiadra. Ramię aplikatora napędzane paskiem podąża za obwodem kubła lub bębna, aby bezpiecznie wycierać etykietę.

Przedstawiony system zawiera aplikator etykiet VKPAK w pozycji poziomej do nakładania wstępnie zadrukowanej etykiety kubełkowej. Ten typ systemu etykietowania wiader / wiader umożliwia nakładanie większych etykiet, na przykład etykiet o szerokości 6 ″ lub 8,5 ″, aby zapewnić kompletne i czytelne informacje.

Etykieciarka do wiader to najbardziej zaawansowana technologicznie maszyna do etykietowania wiader w branży. Jest specjalnie zaprojektowany do dokładnego i wydajnego nakładania etykiet z przodu lub z przodu iz tyłu na duże przemysłowe okrągłe i kwadratowe wiadra, wiadra, dzbanki i wanienki. Unikalne podejście VKPAK wykorzystuje bramki wycierania, manipulację powietrzem i systemy pasów z serwosterowaniem, aby zagwarantować spójne, bez zmarszczek aplikacji. Do owijania wiader, wiader, wanien i dzbanków z uchwytami opcjonalny moduł orientacji za każdym razem ustawia uchwyty na etykiecie, zapewniając precyzję.

Typ i specyfikacje etykiet

Wydajna i wszechstronna etykieciarka do przedniego lub wielopanelowego etykietowania wiader, wiader, dzbanków i wanien

Typ maszyny: Maszyna do etykietowania wiader, etykieciarka do wiader, etykieciarka do wiader

Aplikacje do etykietowania: Etykietowanie na froncie, etykietowanie wielopanelowe, etykietowanie typu full wrap

Typy kontenerów: Etykietuje okrągłe lub kwadratowe plastikowe wiadra, dzbanki, wiadra, wanienki, metal i większość innych materiałów

Zbudowany, aby spełnić Twoje wymagane specyfikacje

Jeśli potrzebujesz prostego rozwiązania w zakresie aplikacji, nasz aplikator etykiet w wiaderku jest wyposażony w wiele funkcji premium, które zapewniają szybkie i wydajne nakładanie etykiet w celu osiągnięcia najwyższej wydajności pracy.

Unikalna konstrukcja stworzona z myślą o maksymalnej wydajności etykietowania wiader

W VKPAK zawsze szukamy trybów i metod, które pomogą zoptymalizować Twój zakład w celu uzyskania maksymalnej wydajności pracy. Nasza etykieciarka do wiader jest zbudowana przy użyciu tej samej metodologii.

Do drukarki przymocowana jest sterowana siłownikiem pneumatycznym, odchylana kratka podciśnieniowa o krótkim skoku (o długości ok. 15 ″), która zawiera kilka pasów o-ring o zmiennej prędkości, napędzanych silnikiem krokowym, które wspomagają i przenoszą podawanie długich miękkie etykiety. Wentylatory do muffinów służą do wytwarzania podciśnienia, aby przytrzymać suchą stronę etykiety na pierścieniach uszczelniających typu „O”, aby zapewnić ruch.

Mocny, filcowy odcisk dociskowy przymocowany na końcu kratki do etykieciarki kubła jest używany do kontaktu z powierzchnią produktu w celu dociśnięcia etykiety w celu wstępnego zamocowania; etykieta przyczepia się, gdy odrywa się od siatki przez wysuwający się produkt.

O-ringi napędzane silnikiem poruszają się, podczas gdy etykiety dozują i zatrzymują się, gdy wiodąca krawędź etykiety osiągnie wierzchołek filcowej ściereczki. Jest to określane przez fotoelektryczny czujnik etykiet, który wykrywa pozycję zatrzymania i jest spójny (nawet przy różnych długościach etykiet).

Blisko rozmieszczone, równoległe prowadnice uchwytów (dla pozycji pionowej) są zamontowane w celu odsłonięcia górnej części każdego produktu w celu utrzymania orientacji w linii, zapobiegając obracaniu się produktów z pozycji podczas przemieszczania się do zespołu stabilizatora pasa dociskowego.

Wszystkie te kroki są wykonywane równolegle, aby zapewnić ciągłą maksymalizację wydajności i eliminację przestojów w procesie etykietowania kubłów.

Trwałe dzięki najwyższej jakości materiałom i komponentom

Standardowo we wszystkich aplikatorach etykiet firmy VKPAK nasza etykieciarka do wiader jest wykonana z wytrzymałych elementów z anodyzowanego aluminium i stali nierdzewnej. Szyny prowadzące są wbudowane w przenośnik etykieciarki do wiader, aby zapewnić, że produkt pozostaje w odpowiednich parametrach dla dokładnego i spójnego etykietowania.

Zapewnij najwyższą wydajność operacyjną w swoim zakładzie dzięki etykieciarce do wiader VKPAK. Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć i poprosić o wycenę.