Płaska maszyna do etykietowania butelek

W pełni automatyczna maszyna do etykietowania płaskich butelek nadaje się do stosowania w wielu rodzajach produktów, takich jak pudełko papierowe, kieszeń na dokumenty, teczka papierowa, tektura i etykiety na książkach itp. Można również zastosować i zastosować inny mechanizm nakładania. do niektórych powierzchniowych etykiet produktów, których powierzchnie są zwykle gładkie. Jego zintegrowane działanie uruchomionego procesu jest następujące:

Po pierwsze, produkty oczekujące na oznakowanie są wkładane lub dostarczane za pomocą pracy ręcznej, maszyny do dzielenia kart lub podłączenia linii przepływu. Przenośnik taśmowy dostarcza produkty, a mechanizm korygujący, taki jak pręt przewodzący, ustawia je prawidłowo. Produkty skorygowane przejdą przez cewkę z napędem przenośnika taśmowego. Po otrzymaniu sygnału cewka wyśle wiadomość do pamięci programu, która odbierze sygnał, wyśle sygnał do sterowania znacznikiem głowicy, realizując funkcję etykietowania. Po oznakowaniu produkty zostaną ponownie zakryte etykietą za pomocą nałożonego mechanizmu. W tym czasie cały proces nakładania etykiety zostanie zakończony. Produkty opatrzone etykietą można odebrać.

Maszyna tej bocznej maszyny do etykietowania naklejek / płaskiej maszyny do etykietowania butelek jest bardzo przyjazna dla użytkownika i bardzo wytrzymała. Bardzo dobrze nadaje się do naklejania etykiet z przodu, z tyłu iz boku; pojemników płaskich, owalnych, kwadratowych, okrągłych. Co więcej, ten nowoczesny sprzęt do etykietowania płaskich butelek może pomieścić maksymalnie 100 etykiet na minutę, w zależności od kształtu i rozmiaru etykiet i produktów. Szybkość etykietowania zależy również od stabilnego ruchu produktu na przenośniku maszyny z większą prędkością. Ta automatyczna, pionowa i liniowa maszyna posiada system wyrównywania produktu, który jest zsynchronizowany z systemem górnego pasa podtrzymującego. Zawiera nawet najnowszy system wydawania etykiet sterowany mikroprocesorem oraz unikalny system wykrywania etykiet i produktów. Ta wielofunkcyjna etykieciarka do butelek płaskich faktycznie spełnia różne wymagania wielu użytkowników w zakresie nowoczesnych opakowań. Jest to bardzo szybki, precyzyjny, wydajny i trwały sprzęt. Prosta w obsłudze regulacja powoduje najmniejszą wymianę narzędzi lub części. Co więcej, ta maszyna do etykietowania płaskich butelek może być specjalnie zaprojektowana z systemem kieszonkowym i systemem ślimaka podającego; w celu dokładnego wyrównania butelek na przenośniku w celu idealnego naklejania etykiet. Zawiera nawet odrębny pojedynczy punkt i zsynchronizowany system kontroli prędkości. Nieodłączny system wykrywania długości etykiety pomaga uniknąć ręcznego wprowadzania i przechowywania szczegółów długości etykiety w pamięci oraz pobierania tych samych danych za każdym razem w celu zmiany rozmiaru etykiety i ponownego uruchomienia sprzętu. W ten sposób ten system etykietowania płaskich butelek oszczędza czas, zapobiega przestojom maszyn, zwiększa produkcję i zmniejsza wydatki. Poza tym ta automatyczna etykieciarka do butelek może być również wykorzystywana do nakładania etykiet na jednostronne płaskie butelki, a nawet etykiety typu body / wrap wokół okrągłych butelek. Dostępna jest również opcjonalna szklana lub akrylowa szafka bezpieczeństwa.

Automatyczna maszyna do etykietowania płaskich butelek jest jedną z najbardziej przyjaznych dla użytkownika. Nadaje się do naklejania etykiet przednich, tylnych lub bocznych na płaskich / owalnych / kwadratowych / okrągłych pojemnikach z wydajnością do 120 etykiet na minutę w zależności od kształtu / rozmiaru produktu i rozmiaru etykiety. System automatycznego wyrównywania produktu zsynchronizowany z systemem górnego pasa podtrzymującego. Maszyna zawiera nowoczesny, wyrafinowany system wydawania etykiet sterowany mikroprocesorem z przyjaznym dla użytkownika systemem wykrywania etykiet i produktów. Maszyna jest również dostępna z opcjonalnym systemem owijania, dzięki czemu jest bardziej elastyczna w stosowaniu do nakładania jednostronnej etykiety na płaskie butelki lub nakładania okrągłej etykiety na okrągłe produkty.

Najbardziej wszechstronna, elegancko zaprojektowana etykieciarka liniowa spełniająca potrzeby głównych użytkowników nowoczesnych linii pakujących, wymagających dużej wydajności przy jednoczesnej szybkości, dokładności i trwałości. Łatwa regulacja, wymagająca minimum narzędzi lub wymiany części. Maszyna może być zaprojektowana i dostarczona ze zrobotyzowanym systemem podwójnych kieszeni ruchomych lub systemem podwójnego podajnika ślimakowego zapewniającego idealne wyrównanie butelek na przenośniku w celu precyzyjnego etykietowania. Dobór systemu stabilizacji produktu uzależniony jest od kształtu, wielkości i wymaganej prędkości produktu.

Maszyna do etykietowania naklejek posiada własny, unikalny jednopunktowy, zsynchronizowany system kontroli prędkości. Wbudowany automatyczny system wykrywania długości etykiety eliminuje potrzebę ręcznego podawania i przechowywania danych długości etykiety w pamięci oraz ich pobierania za każdym razem w celu zmiany rozmiaru etykiety i ponownego uruchomienia maszyny. W ten sposób system oszczędza cenny czas, unikając przestojów maszyn i pomaga osiągnąć wyższą produkcję. Maszyna może być dostarczona z opcjonalną szafą ze szkła hartowanego (hartowanego) lub akrylową. Maszyny, które jako standardowe wyposażenie wymagały wszystkich podstawowych funkcji, aby sprostać aktualnym potrzebom rynku, a także oszczędzają koszty i czas.

Maszyna może być zaprojektowana specjalnie do nakładania jednostronnych płaskich butelek, a także etykiet typu body / wrap na okrągłych butelkach jako funkcja opcjonalna.

Główne mechanizmy w pełni automatycznej maszyny do etykietowania płaskich powierzchni:

1. Regulacja gniazda głowicy może regulować kierunek osi X, osi Y, osi Z i osi R.

2. Nagłówek obejmuje części - mechanizm zbierający, mechanizm rolkowy, mechanizm odrywający, mechanizm podający, sprzęt transportowy i ciągnący silnik.

3. Przenośnik taśmowy służy do przenoszenia produktów przeznaczonych do etykietowania do obszaru etykietowania i wykańczania go. Następnie wysłać produkty z tego obszaru.

4. Przenośnik prowadzący pręt działa pozytywnie podczas dostarczania produktów.

5. Ekran dotykowy. Interfejs obsługi człowiek-maszyna służy do kontrolowania stanu otwierania i zatrzymywania sprzętu, zmiany parametrów debugowania, obserwacji monitorowania I / O i tak dalej.

6. Sterowanie skrzynką elektryczną zależy od konfiguracji obwodu sprzętu.

Gdy potrzebujesz rozwiązania do etykietowania płaskich butelek, VKPAK zapewnia następujące produkty, aby spełnić Twoje wymagania