Maszyna do etykietowania woreczków

VKPAK zna etykietowanie torebek. Zaprojektowaliśmy kilka różnych systemów etykietowania toreb. W przypadku wypełnionych saszetek VKPAK może umieścić drukarkę etykiet lub aplikator etykiet na linii produkcyjnej w celu etykietowania torebek po napełnieniu, ale przed paletyzacją. Informacje takie jak data i kody partii, kody kreskowe i zawartość są drukowane i / lub automatycznie nanoszone na torbę na istniejącej linii przenośnika. Można to osiągnąć za pomocą dowolnej drukarki VKPAK. Konkretny model i rozmiar etykieciarki zależy od rozmiaru etykiety, preferencji mechanizmu drukującego i przepustowości.

VKPAK zaprojektował system podawania i etykietowania worków bez wypełnienia. Ten system wykorzystuje zrobotyzowany podciśnieniowy system podnoszenia do podawania pustej torebki do jednostki etykietującej. Po przedstawieniu torby etykieciarka drukuje i / lub umieszcza etykietę informacyjną na pustej torbie. Następnie jest przewożony do pojemnika zbiorczego, aby poczekać na proces napełniania.

Każdy system etykietowania woreczków można zintegrować z aktualnymi bazami danych / systemami przetwarzania zamówień lub skonfigurować jako działanie niezależne.

Jesteśmy dumni mogąc przedstawić się jako jeden z czołowych producentów i eksporterów doskonałej maszyny do etykietowania torebek. Znajduje szerokie zastosowanie w liniach pakujących różnych gałęzi przemysłu. Zintegrowana z zaawansowaną technologią, która zapewnia jednostronne lub dwustronne nakładanie etykiet, ta maszyna jest szeroko stosowana do nakładania etykiet na puste, gotowe woreczki stojące. Dostępna dla klientów w różnych specyfikacjach i konfiguracjach, ta maszyna do etykietowania woreczków jest rygorystycznie testowana pod kątem różnych standardowych parametrów jakości.

Rodzaje maszyn do etykietowania torebek

Ponownie uszczelnij etykietę
Etykieta Reseal jest umieszczona z tyłu woreczka. Służy do ponownego uszczelnienia woreczka po jego otwarciu. Etykieta woreczka do ponownego zamykania pomaga zachować produkt przez dłuższy czas.
Etykieta przednia
Etykieta przednia jest umieszczona z przodu woreczka. Można to wykorzystać jako dodatek do podstawowego opakowania produktów, aby zwiększyć świadomość marki. Przykładem może być etykieta obniżająca cenę.
Tylna etykieta
Tylna etykieta jest umieszczona z tyłu woreczka. Może to obejmować dodatkowe informacje, które wykraczają poza podany obszar na produkcie. Ta etykieta woreczka może również zawierać informacje o wartości odżywczej produktu.

Automatyczna etykieciarka VKPAK jest wszechstronna, umożliwiając jednostronne lub dwustronne umieszczanie etykiet na pustych, gotowych, gotowych woreczkach lub torbach. Jest idealny dla środowisk produkcyjnych, które muszą obsługiwać szeroką gamę produktów w małych seriach.

Niestandardowa etykieciarka woreczkowa etykietuje górną i dolną część worków wprowadzanych w stosy i przenoszonych do stosu arkuszy. Przykłady produktów obejmują między innymi: kawę, THC, marihuanę, produkty związane z marihuaną, przyprawy.

Gdy potrzebujesz rozwiązania do etykietowania woreczków, VKPAK zapewnia następujące produkty, aby spełnić Twoje wymagania