Maszyna do etykietowania ampułek

Szybka automatyczna pionowa maszyna etykietująca ampułki model Maszyna etykietująca jest wytwarzana pod ścisłym nadzorem, z uwzględnieniem surowych norm GMP do stosowania w przemyśle farmaceutycznym i pokrewnych. Bardzo surowe standardy kontroli jakości przyjęte podczas procesu produkcyjnego zapewniają bezproblemową pracę i wymagają minimalnego czasu konserwacji / przestoju. Wysoka wydajność maszyny oszczędza koszty produkcji, a także oszczędza cenny czas. Automatyczna maszyna do etykietowania ampułek ma system napędowy o zmiennej częstotliwości prądu przemiennego, który zapewnia płynne sterowanie maszyną w celu uzyskania wymaganej wydajności do 220 ampułek na minutę. Maszyny posiadające druk wsadowy online. Super cicha maszyna powoduje minimalne zanieczyszczenie hałasem, a tym samym zwiększa produktywność siły roboczej. Nachylony kosz zasypowy zapewnia równomierny przepływ przedmiotów do etykietowania.

Automatyczna maszyna do etykietowania naklejek na ampułki do szybkiego nakładania na ampułki. Etykieciarka do ampułek jest wyposażona w nowoczesny mikroprocesorowy system dozowania etykiet z przyjaznym dla użytkownika systemem wykrywania etykiety i produktu. Maszyna do etykietowania ampułek nadaje się do etykietowania okrągłych fiolek i innych okrągłych przedmiotów. Jest w stanie etykietować do 200 jednostek na minutę w zależności od produktów i rozmiaru etykiety. Specjalnie zaprojektowany elektroniczny i mechaniczny system do nakładania przezroczystych (nie wyglądających) etykiet na fiolkach z bardzo dużą prędkością przy użyciu opcjonalnego specjalnego systemu wykrywania etykiet. Prawdziwie jedyna dostępna maszyna do etykietowania o dużej prędkości obrotowej, z unikalnym jednopunktowym zsynchronizowanym systemem kontroli prędkości. Wbudowany automatyczny system wykrywania długości etykiety eliminuje potrzebę ręcznego podawania i przechowywania danych długości etykiety w pamięci oraz ich pobierania za każdym razem w celu zmiany rozmiaru etykiety i ponownego uruchomienia maszyny. W ten sposób system oszczędza cenny czas, unikając przestojów maszyn i pomaga osiągnąć wyższą produkcję.

Co to jest ampułka?

Ampułka (również ampułka i ampułka) to mała szczelnie zamknięta fiolka, która służy do przechowywania i konserwacji próbki, zwykle ciała stałego lub cieczy. Ampułki są wykonane ze szkła.

Nowoczesne ampułki są najczęściej używane do przechowywania farmaceutyków i chemikaliów, które muszą być chronione przed powietrzem i zanieczyszczeniami. Są hermetycznie zamykane przez stopienie cienkiego wierzchołka otwartym płomieniem i zwykle otwierane przez odłamanie szyi. Przestrzeń nad substancją chemiczną przed uszczelnieniem można wypełnić gazem obojętnym. Ścianki szklanych ampułek są zwykle wystarczająco mocne, aby można je było bez problemu umieścić w komorze rękawicowej.

Gdy potrzebujesz rozwiązania do etykietowania ampułek, VKPAK zapewnia następujące produkty, aby spełnić Twoje wymagania