zespół

VKPAK Machinery znajduje się w Szanghaju, głównym chińskim mieście, chińskim centrum gospodarczym, finansowym, handlowym i wysyłkowym. Jesteśmy dumni nie tylko z wysokiej jakości naszej maszyny, ale także z doskonałej obsługi klienta. Aby zapewnić sprawną obsługę zakupów w jednym miejscu, VKPAK, zaczynając od producenta maszyn etykietujących, zainwestował i podzielił się kilkoma fabrykami od maszyn do napełniania, zamykania i pakowania. Nasi inżynierowie ds. Badań i rozwoju mogą tworzyć profesjonalne rozwiązania dla niestandardowych maszyn zgodnie z różnymi wymaganiami klienta we wszystkich gałęziach przemysłu, takich jak żywność i napoje, kosmetyki, chemia, pestycydy, informacja, komunikacja itp. Naszym atutem jest zapewnienie odpowiedniego rozwiązania do pakowania, które spełni Twoje potrzeby. i misja.

Skupiamy się na rozwiązaniach do etykietowania samoprzylepnego dla wszystkich typów i kształtów opakowań. Jeśli Twoje maszyny do etykietowania wymagań dla Twojego procesu produkcyjnego, możemy zapewnić proste lub odpowiednie rozwiązanie dostosowane do Twoich konkretnych zastosowań.

Pokaz fabryczny

Dbamy o wysoką jakość wykonania oraz wysoką jakość użytkowania przez użytkownika końcowego. I z przyjemnością dzielimy się naszą przewagą technologiczną z naszymi cenionymi klientami. Długoletnia współpraca z dobrze znanym przedsiębiorstwem, nauczyliśmy się ich zaawansowanego zarządzania i technologii oraz uzyskaliśmy wiele ulepszeń i innowacji.

VKPAK w oparciu o trendy i zrozumienie urządzeń automatyki, był wiarą w innowacje technologiczne, samorozwojowe podejście do samorozwoju napędzane popytem rynku, popyt rynkowy doprowadził do długoterminowego rozwoju przedsiębiorstwa, firma jest wiodącą technologią , najwyższej jakości, dobre usługi techniczne , cieszące się dobrą opinią i cieszące się dużym wsparciem przedsiębiorstw krajowych i zagranicznych. 80% zamówień trafia do stałych klientów i jest polecanych przez klientów.

Wasze wsparcie i satysfakcja to kierunek i wartość naszego wysiłku. Pokażemy Ci wszystkie nasze zalety, dorastajmy razem. Jesteśmy pewni, że możemy współpracować z Tobą długoterminowo i przyjaźnie. Ze względu na Twoje zaufanie oraz nasz serwis i maszynę.

Nasz zespół