W pełni automatyczna maszyna do etykietowania termokurczliwych butelek szklanych słoików

Automatyczna etykieciarka do rękawów termokurczliwych, z tunelem do obkurczania parą i generatorem, maszyna do etykietowania PVC, PET Butelki Maszyna do etykietowania termokurczliwego.

Rozszyfrowarka do butelek o średnicy 1,0 m

Unscrambler jest siłą napędową ze stołem kontroli częstotliwości, włóż butelkę sztucznego okrągłego stołu obrotowego, obrót stołu obrotowego zostanie przeniesiony na taśmę przenośnika butelek, kontynuowany do linii napełniania w celu napełnienia. Łatwy w użyciu, łatwo wykonasz za pomocą butelki Unscrambler.

Butelki do rozszyfrowania butelek

Funkcje dekodera butelek

1) Nadaje się do rozszyfrowania nieuporządkowanych butelek poliestrowych
2) Ustawia butelki i rozładowuje je za pomocą przenośnika próżniowego
3) sterowany programem PLC
4) Automatyczne.
5) Praca z dużą prędkością

Parametry techniczne dekodera butelek

Butelki do rozszyfrowania butelek

* Średnica: Φ1000 mm
* Prędkość: 430-50 butelek / min (z regulatorem prędkości, falownikiem Schneidera)
* Moc: AC 220 V ± 5% 50 Hz 120 W.
* Materiał: SUS304
* Silnik: Wanxin (marka tajwańska, reduktor bez konserwacji)
* Kontroler zmiennej prędkości: Taida
* Waga maszyny: 80 kg Średnica butelki Ø20 ~ Ø100 mm

etykieciarka rękawów z tunelem obkurczającym

Maszyna do etykietowania termokurczliwego rękawa z tunelem obkurczającym przyjmuje sterownik programowalny PLC, importowany silnik serwo, sterownik serwo, przetwornicę częstotliwości i przetwornik; jest również wyposażony w moduł pozycjonujący, aby zapewnić precyzyjne, szybkie i stabilne odlewanie etykiety.

etykieciarka rękawów z tunelem obkurczającym

1 Zsynchronizowana przekładnia, każda zmiana paska napędowego zostanie szybko zakończona. W porównaniu z typem tradycyjnego wielowarstwowego, którego wymiana i konserwacja trwa dłużej niż sześć godzin, jego konserwacja jest łatwa, a konserwacja prosta, więc nie wpływa na produkcję.

2 Konstrukcja płaszczyzny głowicy tnącej jednostki w Chinach, która ma zastosowanie do pojemnika o wymiarach 30 mm - 130 mm. Nigdy nie trzeba go zmieniać ani debugować. Posiada również wyjątkowy, lekki, dotykowy ekran człowiek-maszyna, co oznacza automatyczne wyszukiwanie oryginalnej lokalizacji oraz bezpieczeństwo i wygodę, która wyprzedza inne produkty kongenerowe.

3 Pojedyncza kurcząca się płaszczyzna podawania etykiety, rozsądna wysokość, która jest wygodna do zamocowania etykiety; automatyczna figura mikrokomputera, która pozwala uniknąć ustawiania i regulacji. wystarczy go lekko nacisnąć, etykieta wykryje i zlokalizuje automatycznie. zmiana etykiety jest szybka i wygodna, poza tym miejsce cięcia jest absolutnie dokładne.

4 Sprzęt do podawania etykiet; napędzanie zsynchronizowanej kontroli naciągu podaży etykiety, zdolność podawania wynosi 90 metrów na minutę, płaszczyzna podawania etykiet objętościowych wynosi 500 mm, wewnętrzna średnica rurki papierowej będzie wynosić 4 ', 8', 10 '. Konfiguracja etykiety karmienie to stabilna rozciągliwość, która umożliwia dokładną długość etykiety oraz stabilne, szybkie dostarczanie etykiety.

5 Środkowy słupek stosuje strukturę etykiety strzelania krok po kroku, a prędkość wynosi 150B na minutę.

6 Nowo zaprojektowana głowica tnąca napędza silnik krok po kroku, którego prędkość jest wysoka, akcja jest dokładna, cięcie jest prawidłowe, a kurczenie jest piękne. Konstrukcja ta współpracuje z etykietą, zsynchronizowaną strukturą położenia, umożliwiającą precyzyjne położenie cięcia w granicach 1mm.

7 Wiele przycisków zatrzymania awaryjnego umożliwia zatrzymanie awaryjne w odpowiednim miejscu podczas produkcji, co gwarantuje bezpieczną produkcję.

etykieciarka rękawów z tunelem obkurczającym

Dozwolone typy etykiet:

Różne rodzaje butelek, na przykład: okrągła butelka, kwadratowa butelka, płaska butelka, zakrzywiona butelka i kubek w kształcie itp.

Dozwolone typy etykiet:

Główne parametry techniczne sprzętu do etykietowania rękawów:

Główne parametry techniczne sprzętu do etykietowania rękawów

Nie.CzęśćPozycjaJednostkaYX-SL150
1Specyfikacja butelkiTomL0.35~1.5
Średnica szyimm28~38
Średnica ciałamm50~110
Wysokość butelkimm150~310
2Specyfikacja etykietyMateriał/PVC PET OPP OPS
Grubośćmm0.038~0.05
3Specyfikacja etykietowaniaPrędkość etykietowaniab / min.150bpm
Temperatura otoczenia.DO-10~40
4Standard mocyGłówne zasilanieKw3
NapięcieV210 ~ 250 VAC 50 Hz
5Specyfikacja przenośnikaPrzenośnik wlotowym2
Przenośnik do butelekm7
6WymiarGłówny wymiar maszyny L * W * Hmm2000*1100*2100
WagaKgs350
7Tempo produkcji0,5 l / 1,5 lbph5000 ~ 8000 bph

Parametr tunelu obkurczającego

rozmiar maszyny obkurczającej: 2100 * 850 * 2000 mm

ciśnienie pary: 1kg / cm2

para: 50 kg / h

rozmiar pieca parowego: 2000 * 500 * 1700 mm

Rękawy termokurczliwe do etykietowania próbek produktów końcowych

Tunel obkurczający

Rękawy termokurczliwe do etykietowania próbek produktów końcowych

Rękawy termokurczliwe do etykietowania próbek produktów końcowych

Gwarancja: na całą maszynę przysługuje roczna gwarancja. (Gwarancja nie obejmuje problemów spowodowanych wypadkami, niewłaściwym użytkowaniem, niewłaściwym użytkowaniem, uszkodzeniami podczas przechowywania, zaniedbaniem lub modyfikacjami Sprzętu lub jego komponentów.

Instalacja: po przybyciu maszyny do fabryki, jeśli zajdzie taka potrzeba, nasz technik pojedzie na miejsce, aby zainstalować i przetestować maszynę, a także przeszkolić pracownika w zakresie obsługi maszyny (czas pociągu zależy od pracownika). Wydatki (bilet lotniczy, jedzenie, hotel, opłata za podróż w twoim kraju) powinny być na Twoim koncie i musisz zapłacić za technika 100 USD dziennie. możesz również udać się do naszej fabryki na szkolenie.

Po służbie: Jeśli pojawi się problem z maszyną, nasz technik pojedzie do Ciebie, aby jak najszybciej naprawić maszynę. Koszt powinien być na Twoim koncie.