Zautomatyzowana niestandardowa maszyna do etykietowania stożkowych butelek ze wskazanymi pojemnikami

Obrotowa maszyna do etykietowania naklejek służy do etykietowania napełnionych i zamkniętych butelek stożkowych. Ta obrotowa maszyna etykietująca to kompaktowy model, który zajmuje bardzo mniej miejsca dzięki obrotowej konstrukcji. Automatyczna maszyna do etykietowania nieregularnych butelek etykietuje butelki o różnych kształtach z maksymalną prędkością 120 ampułek na minutę. Maszyna spełnia aktualne dobre standardy produkcyjne.

Obsługa procesu na niestandardowych obrotowych maszynach etykietujących do etykietowania stożkowych stożkowych butelek

Zautomatyzowane niestandardowe stożkowe butelki Wskazane pojemniki Obrotowa maszyna do etykietowania Szczegóły

Pojemniki odbierane od ślimaka podającego do koła gwiazdowego są precyzyjnie rozmieszczone i sięgają do punktu owijania etykiety w podobnej odległości. Wchodząc w punkt etykietowania, czujnik pojemnika uruchamia się serwomotorem i pas dociskowy płynnie wciska etykietę między podkładkę a pas. Fotokomórka z czujnikiem etykiet wykrywa odstęp między dwiema etykietami i przytrzymuje je, aż nadejdzie następny pojemnik. W międzyczasie ta operacja drukuje pneumatyczne dodatki.

Podstawowy parametr niestandardowej etykieciarki z formą do trzymania spiczastych pojemników:

Zautomatyzowane niestandardowe stożkowe butelki Wskazane pojemniki Obrotowa maszyna do etykietowania Szczegóły

automatyczna rotacyjna etykieciarka do butelek stożkowych
Wydajność etykietowania (szt / min): 40-150 szt / min
Dokładność etykietowania (mm): ± 1,0 mm
Rozmiar etykiety: (L) 20-280 mm (H) 30-140 mm
Rozmiar materiału: Φ40-Φ100 mm (H) 40-300 mm
Rolka wewnętrzna (mm): Φ76mm
Średnica zewnętrzna rolki (mm): Φ350mm
Rozmiar maszyny (mm): (L) 2000 * (W) 850 * (H) 1450 (mm)
Zasilanie: AC220V 50Hz / 60Hz 1500W

Próbki do niestandardowej obrotowej maszyny etykietującej z formami do przechowywania pojemników

Próbki do niestandardowej obrotowej maszyny etykietującej z formami do przechowywania pojemnikówPróbki do niestandardowej obrotowej maszyny etykietującej z formami do przechowywania pojemników

Zakład produkcyjny etykietowania maszyn

Zakład produkcyjny etykietowania maszyn

Gwarancja: na całą maszynę przysługuje roczna gwarancja. (Gwarancja nie obejmuje problemów spowodowanych wypadkami, niewłaściwym użytkowaniem, niewłaściwym użytkowaniem, uszkodzeniami podczas przechowywania, zaniedbaniem lub modyfikacjami Sprzętu lub jego komponentów.

Instalacja: po przybyciu maszyny do fabryki, jeśli zajdzie taka potrzeba, nasz technik pojedzie na miejsce, aby zainstalować i przetestować maszynę, a także przeszkolić pracownika w zakresie obsługi maszyny (czas pociągu zależy od pracownika). wydatki (bilet lotniczy, jedzenie, hotel, opłata za podróż w twoim kraju) powinna znajdować się na Twoim koncie i musisz zapłacić technikowi 100 USD dziennie. możesz również udać się do naszej fabryki na szkolenie.

Po służbie: Jeśli pojawi się problem z maszyną, nasz technik pojedzie do Ciebie, aby jak najszybciej naprawić maszynę. Koszt powinien być na Twoim koncie.