Pionowa maszyna do etykietowania dwustronnych butelek z tworzywa sztucznego z przodu iz tyłu

Automatyczna samoprzylepna dwustronna etykieciarka nadaje się do jednostronnego lub dwustronnego etykietowania płaskich butelek, butelek o specjalnym kształcie i butelek kwadratowych w codziennej chemii, chemii domowej, medycynie i żywności. Takich jak butelki ze smarem, butelki na detergenty do prania, butelki do czyszczenia butów, butelki na ryby, butelki na napoje, butelki kosmetyczne itp., Opcjonalna drukarka z kodem taśmowym lub drukarka atramentowa, etykietowanie w tym samym czasie, aby uzyskać numer partii produkcji, data produkcji i inne informacje, aby osiągnąć integrację etykiet i drukarek atramentowych, zmniejszając proces pakowania i zwiększając wydajność produkcji.

Pionowa maszyna do etykietowania dwustronnych butelek z tworzywa sztucznego z przodu iz tyłu

Wprowadzenie

Ta plastikowa maszyna do etykietowania butelek jest systemem sterowania PLC, przyjmuje wiele nowoczesnych technik elektronicznych, takich jak technologia dojrzałości PLC, szybki konwerter A / D, detekcja fotoelektryczna, wyświetlacz LCD z matrycą punktową, sterowanie ekranem dotykowym, a także nowy produkt ulepszający, który zaprojektowano przez naszą firmę. Sterownik łączy się z wieloma aspektami, którymi jest sterowanie mikrokomputerem (ekran dotykowy, panel sterowania systemu i panel interfejsu sygnałowego); Czujnik sygnału (czujnik fotoelektryczny odbiciowy i przeciwstawny czujnik fotoelektryczny); silnik krokowy i sterownik (silnik krokowy i sterownik silnika krokowego); zasilacz regulowany (transformator mocy i panel zasilacza regulowanego). Układ scalony o bardzo dużej skali to importowane komponenty wysokiej jakości, które charakteryzują się szybką prędkością etykietowania, wysoką niezawodnością i dobrą stabilnością. Ten kontroler został opracowany jako tradycyjny kontroler LCD, ale różni się od tradycyjnego kontrolera LCD, jest nie tylko przewymiarowany interfejsem człowiek-maszyna, ale także dodany wyświetlacz graficzny i funkcja cue informacji sprawiają, że maszyna jest łatwiejsza w obsłudze i bardziej humanizowana. W szczególności dodaj cyfrowe sterowanie silnikiem o regulowanej prędkości, który realizuje sterowanie prędkością oddzielną butelek, prędkością przewijania etykiet i prędkością przenoszenia butelek, a także kontroluje uruchamianie i zatrzymywanie.W ten sposób oznacza to, że wszystkie pracujące maszyny są kontrolowane przez kontroler.

Pionowa maszyna do etykietowania dwustronnych butelek z tworzywa sztucznego z przodu iz tyłu

Parametr techniczny

Prędkość etykietowania40-150 sztuk / minutę
Średnica butelkiPoniżej 120 mm
Rozmiar etykiety(L) 20-280 mm (H) 30-140 mm
Błąd etykiety≤ ± 1 mm
Średnica zewnętrzna szpuli:Max 360 mm
średnica wewnętrzna rolki etykietφ76mm
Waga netto300kg
Rozmiary konturu2000 * 900 * 1700 mm

Pionowa maszyna do etykietowania dwustronnych butelek z tworzywa sztucznego z przodu iz tyłu

Cechy techniczne i zastosowanie:

1. Ta plastikowa maszyna do etykietowania butelek elektroniczne części sterujące, które składają się z ramy głównej, przenośnika taśmowego, urządzenia oddzielającego, stacji etykietowania, etykiety objętości, przegrody etykiety objętościowej i ekranu operacyjnego itp.

2. Rezerwacja wyjścia: możesz ustawić żądane wyjście, zostało ono zatrzymane po osiągnięciu celu.

3. Policz wyniki dla każdej zmiany: policz wszystkie etykiety dla każdej zmiany, aby skutecznie kontrolować całkowitą produkcję.

4. Zatrzymaj się automatycznie po zużyciu etykiet: może alarmować, gdy wszystkie etykiety zostaną zużyte.

5. Scentralizowane sterowanie silnikiem regulacji prędkości: Sterownik może bezpośrednio sterować prędkością każdego silnika regulacji prędkości, uruchamiać i zatrzymywać.

Pionowa maszyna do etykietowania dwustronnych butelek z tworzywa sztucznego z przodu iz tyłu

6. Na ekranie dotykowym wyświetlane są różne treści dla różnych interfejsów. zrealizowane menu ruchu, cały alarm i żywo wyjaśnione w języku chińskim.

7. Rezerwa wyłączenia danych: kontroler może chronić ustawienia parametrów i dane statystyczne, aby uniknąć utraty danych w przypadku przypadkowego wyłączenia maszyny.

8. Wskazanie nieprawidłowego działania: monitoruj wiele błędów w procedurze etykietowania, maszyna zostanie automatycznie wyłączona z alarmem, a czerwone światło zapali się po awarii systemu.

9. Ta plastikowa maszyna do etykietowania butelek Nadaje się do przemysłu farmaceutycznego, spożywczego, codziennego przemysłu chemicznego, na przykład etykiet okrągłych i okrągłych półkoli.