W pełni automatyczna maszyna do etykietowania naklejek do samoprzylepnej szklanej butelki

Ta okrągła maszyna do etykietowania butelek jest powszechnie stosowana do etykietowania cylindrycznych butelek, które są używane głównie do kilku rodzajów napojów, chemikaliów, farmaceutyków itp. Ma solidną i zwartą konstrukcję, która jest łatwa w obsłudze, a także łatwa w utrzymaniu dla użytkowników. Solidny i trwały silnik tego modelu jest sterowany przez najnowszy mikroprocesor. Może również szybko i dokładnie napędzać głowicę etykietującą, a także kontroler do przenoszenia etykiet.

Ponadto zawiera również popularny system sterowania Siemens Plc; a prosty interfejs użytkownika może być obsługiwany zarówno w języku angielskim, jak i chińskim. Ponadto nie musisz zmieniać części maszyny na różne rozmiary butelek, ponieważ ma wielofunkcyjny odłączany zestaw. Posiada nawet najnowocześniejszy system pomocy online, który umożliwia użytkownikom rzeczywistą komunikację ze sprzętem. Ten nowy system jest bardzo przyjazny dla użytkownika, a pracownicy mogą używać prostych sformułowań, aby obsługiwać maszynę. Poza tym sprzęt ten może działać płynnie i nieprzerwanie przez kilka godzin.

W pełni automatyczna maszyna do etykietowania naklejek do samoprzylepnej szklanej butelki

Ma prędkość etykietowania do 120 butelek w ciągu jednej minuty i bardzo wysoką dokładność etykietowania. Natomiast maksymalna szerokość etykiety wynosi 140 mm i można ją również zwiększyć w razie potrzeby. Co więcej, ten wszechstronny i elegancki model okrągłej etykieciarki do butelek ma możliwość etykietowania butelek o średnicy od 30 do 110 mm. Ponadto urządzenie posiada rolkę etykiet o średnicy wewnętrznej około 75 mm, podczas gdy średnica zewnętrzna rolki etykiet wynosi około 350 mm. Posiada również światłowodowy system wykrywania etykiet i pojemników. Ta maszyna doskonale nadaje się do nakładania etykiet na okrągłe butelki wykonane z różnych rodzajów materiałów, takich jak szkło, plastik, HDPE, LDPE, PET itp.

Krótkie wprowadzenie

1.1 Konstrukcja o dużej wytrzymałości wykorzystuje przewymiarowane komponenty napędu w połączeniu z aluminiową i stalową ramą podstawy, zapewniając lata niezawodnej pracy.

1.2 Dostępne są różne systemy podawania produktów, które zapewniają precyzyjne rozmieszczenie i orientację produktów. Może być używany samodzielnie lub zintegrowany w linii i dopasowany do prędkości urządzeń do napełniania.

1.3 Zaawansowane aplikatory z napędem mikrokrokowym i wysokim momentem obrotowym obejmują funkcję przesunięcia przełożenia i śledzenia prędkości, co umożliwia dokładne i niezawodne nakładanie szerokiej gamy materiałów etykietowych.

1.4 Zaprojektowany do naklejania etykiet na panel przedni i / lub tylny z możliwością etykietowania pojemników okrągłych, kwadratowych, owalnych lub prostokątnych.

W pełni automatyczna maszyna do etykietowania naklejek do samoprzylepnej szklanej butelki

Parametr techniczny

NiePozycjaDane parametrów
2WymiarL 2100 mm * W 900 mm * H 1500 mm
3Napięcie220 V / 50 Hz
4Moc1200 W.
5Zdolność produkcyjna0-40 m / min
7Rdzeń rolki etykiet76 mm
8Średnica rolki etykiet350 mm
9Szerokość etykiety10 ~ 110 mm (specjalny rozmiar można dostosować)
10Długość etykiety20 ~ 360 mm (specjalny rozmiar można dostosować)
11Średnica butelki30 ~ 90 mm (specjalny rozmiar można dostosować)
12Wysokość butelki30 ~ 200 mm (specjalny rozmiar można dostosować)