Automatyczna maszyna do etykietowania papieru zdrapki

Wprowadzenie:

1. Ta seria produktów nadaje się nie tylko do papieru saszetkowego w torebkach w przemyśle farmaceutycznym, pestycydowym, spożywczym i chemicznym.

2. Może automatycznie zakończyć grupowanie butelek, wysłać taśmę znakującą, synchronicznie oddzielać etykiety, etykietować i automatycznie drukować numer partii itp.

3. Dzięki technologii mechanicznej przyjmuje silnik o dużym momencie obrotowym do napędzania i importowany system sterowania fotoelektrycznego i programu sterowania PLC, gwarantując w ten sposób dokładne etykietowanie, stabilne, niezawodne i wysoką wydajność.

Cechy:

Z mikro-komputerowym systemem etykietowania, szybkim i stabilnym, odpowiednim do długotrwałej pracy z funkcją kontroli systemu: brak etykiet lub zepsute, pominięcie, zatrzymanie awaryjne, nienormalna konwersja częstotliwości, brak taśmy do pisania, może wykryć wszystko, a następnie zatrzymuje się automatycznie.

Funkcja samokontroli we / wy może wyświetlać wszystkie sygnały fotoelektryczne i silnik systemu, skrócić czas naprawy, obniżyć koszty konserwacji.

Dzięki bezstopniowej kontroli prędkości prędkość etykietowania zmienia się automatycznie w zależności od prędkości przenoszenia, bez konieczności przesuwania czujnika etykietowania.

Wykonane ze stopu SUS304 i alumni, całkowicie spełniające wymagania GMP.

NazwaAutomatyczna maszyna do etykietowania papieru zdrapki
System sterowaniaPLC + ekran dotykowy
Wysokość etykietyMaks. 130 mm
Rozmiar rolki etykietŚrednica wewnętrzna φ76 mm, średnica zewnętrzna maks. Φ350 mm
Precyzja± 1 mm
Pojemność30-120szt / min
NapięcieAC 220 V, 50/60 Hz.
Moc1,5 kW
GW80 kg.
WymiarDł. 1450 mm × szer. 850 mm × wys. 1650 mm
ObiektyObiekty o płaskiej lub lekko wygiętej powierzchni
FunkcjonowaćMaszyna do etykietowania wykonana jest z SS 304 i wysokiej klasy stopu, przyjmuje mikrokomputer z ekranem dotykowym. Ta etykieciarka może być zainstalowana na dowolnych liniach produktów lub może być używana indywidualnie i może zmieniać metody etykietowania zgodnie z rzeczywistymi potrzebami.
Ta maszyna może naklejać etykiety na dowolne przedmioty o płaskiej powierzchni. Np. Torby, pudełka, karty, butelki, twarde wyroby itp.

1. Jaką masz maszynę do etykietowania?

Szanowny Kliencie, posiadamy automatyczną i półautomatyczną etykieciarkę do okrągłych pojemników i płaskich powierzchni. Niektóre modele na jedną etykietę, a inne na dwie etykiety lub nawet więcej. Możemy zaprojektować maszynę zgodnie z konkretną sytuacją na etykiecie.
Dlatego prosimy o przesłanie nam swoich wymagań dotyczących etykietowania, a my zapewnimy Ci satysfakcjonujące rozwiązanie do etykietowania.

2. Czy moglibyśmy dodać maszynę kodującą do drukowania daty i numeru partii?

Tak, możesz dodać maszynę kodującą, aby wydrukować litery i numer, które chcesz.
Jest to stempel na gorąco i może drukować maksymalnie trzy linie.

3. Jakie informacje powinniśmy podać, aby sprawdzić odpowiedni model?

Pls wyślij nam zdjęcie swojego pojemnika i etykiety, a także rozmiar pojemnika i etykiety.
Pls powiedz nam również, jakiego rodzaju etykiety używasz, jeśli to możliwe. (Na przykład samoprzylepny, może być klejony, gorący klej itp., Niezależnie od tego, czy etykieta jest w rolce, czy w kawałkach).
Następnie pozwolimy Ci sprawdzić odpowiedni model.