Automatyczne liniowe okrągłe butelki Maszyna do etykietowania na zimno z klejem na mokro

Ta maszyna do etykietowania na zimno jest bardzo odpowiednia do małych cylindrycznych pojemników, takich jak szkło, plastik, butelka PET z wstępnie przyciętą etykietą papierową. Maszyna jest ekonomiczna i łatwa w obsłudze. Wydajność jest stabilna z wyrównanym i dobrze wyglądającym wynikiem etykietowania. System sterowania przyjmuje system konwersji silnika, butelkę transportową w linii, automatycznie dostarczającą klej i etykietę. Ten automatyczny system etykietowania jest idealny dla przemysłu spożywczego, medycznego itp.

Automatyczne liniowe okrągłe butelki Maszyna do etykietowania na zimno z klejem na mokro

Podstawowy parametr

Zasilanie: 380 V / 480 V ± 10% 3 P.
Częstotliwość: 50/60 HZ
Całkowita moc: 2KW
Rodzaj oznakowania: część rundy
Butelki szklane okrągłe 30-105mm
Rozmiary etykiet: długość 35-300 mm, wysokość 30-98 mm
Powłoka klejowa: pełna powłoka z tyłu etykiet
Etykiety w stosie
Pojemność: 50 ~ 100 uderzeń / min (normalne 500 ml)
Klej Klej rozpuszczalny w wodzie
Sprężone powietrze: 5,0 bar
Zużycie powietrza: 4-6 kg × 18 litrów
Masa całkowita: 550 kg
Rozmiary maszyn: L = 3000 W = 850 H = 750 mm

Cel i cechy maszyn do etykietowania na zimno:

1. szeroko stosowane w różnych gałęziach przemysłu;

2. Używany głównie do przyklejania etykiet na pojedynczych lub podwójnych stronach okrągłej / płaskiej / kwadratowej butelki / pudełka

3. szeroki zakres zastosowań produktów, zakres etykietowania jest regulowany, ta maszyna do 3 kształtów produktów (okrągły / płaski / kwadratowy);

4. może być dopasowany do podajnika butelek, drukarki daty itp.

5. pracować samodzielnie lub dołączyć do innej linii maszyn pakujących;

6. wysoka precyzja etykietowania, stabilna zdolność do pracy, schludny, bez zmarszczek, bez pęcherzyków, kwalifikowana stawka może wynosić do 100%;

Automatyczne liniowe okrągłe butelki Maszyna do etykietowania na zimno z klejem na mokro

Różnica między maszynami do etykietowania bez naklejek i etykietami na mokro

Maszyna do etykietowania na mokro wykorzystuje zwykły papier bond (80g lub 90g pojedynczej miedzi). Powlekanie powierzchni można przeprowadzić woskiem, olejem lub powłoką UV, zgodnie z wymaganiami klientów, aby zachować tłuszcz etykiety podczas przechowywania, etykiety laminowane nie powinny być oszczędzane ze względu na formowanie, a wpłynie to na prędkość ze względu na zimowe temperatury , nie zaleca się stosowania tej obróbki powierzchni.

Maszyna do etykietowania na mokro nadaje się do wszystkich standardowych cylindrycznych pojemników o średnicy od 30 mm do 100 mm, jest łatwa do zmiany formy i obsługi.

Automatyczne liniowe okrągłe butelki Maszyna do etykietowania na zimno z klejem na mokro

Maszyna do etykietowania na mokro ma większe zalety niż maszyna do etykietowania samoprzylepnego; etykieta tego samego rozmiaru, maszyna do etykietowania naklejek używana jako 4 centy RMB za sztukę, etykieta maszyny do etykietowania na mokro jest mniejsza niż 1 cent RMB za sztukę, może zaoszczędzić około 2-3 razy więcej niż koszt węzła.

Ale maszyna do etykietowania naklejek samoprzylepnych ma również większą zaletę niż maszyna do etykietowania na mokro; Liniowa obecna domowa maszyna do etykietowania na zimno może po prostu wkleić do standardowej okrągłej butelki, ale maszyna do etykietowania naklejek może być przymocowana do większej liczby butelek w kształcie, ale również nie może ukończyć wszystkich butelek kształtów w tej samej maszynie.

Próbki do butelek wysyłanych od klienta:

Automatyczne liniowe okrągłe butelki Maszyna do etykietowania na zimno z klejem na mokro