Automatyczna maszyna do etykietowania termokurczliwych butelek wody mineralnej

Podanie

System rękawów to w pełni automatyczny system etykietowania w postaci rękawa termokurczliwego do nakładania i kurczenia etykiet na całej powierzchni lub opasek zabezpieczających przed manipulacją na różnych typach i kształtach pojemników okrągłych, kwadratowych, prostokątnych i owalnych z konturami lub bez.

Każdy system rękawa składa się z aplikatora rękawa, jednego lub dwóch modułów tunelu obkurczającego (w zależności od zastosowania), wytwornicy pary oraz przenośnika ze stali nierdzewnej do transportu pojemników przez system.

System rękawów jest oferowany i sprzedawany jako zintegrowany system w celu zapewnienia pomyślnych zastosowań dla naszych klientów.

Automatyczna maszyna do etykietowania termokurczliwych butelek wody mineralnej

Automatyczna maszyna do etykietowania rękawów

Zsynchronizowana przekładnia, każda zmiana paska napędowego zostanie szybko zakończona. W porównaniu z typem tradycyjnego wielowarstwowego, którego wymiana i konserwacja trwa dłużej niż sześć godzin, jego konserwacja jest łatwa, a konserwacja prosta, więc nie wpływa na produkcję.

Konstrukcja płaszczyzny głowicy tnącej jednostki w Chinach, która ma zastosowanie do pojemnika o średnicy 28 mm - 160 mm. Nigdy nie trzeba go zmieniać ani debugować. Posiada również wyjątkowy, lekki, dotykowy ekran człowiek-maszyna, co oznacza automatyczne wyszukiwanie oryginalnej lokalizacji, a także bezpieczeństwo i wygodę, wyprzedzając inne produkty kongenerowe.

Podwójnie kurcząca się płaszczyzna podawania etykiet, rozsądna wysokość, która jest wygodna do zamocowania etykiety; automatyczna figura mikrokomputera, która pozwala uniknąć uchwalenia i regulacji. wystarczy go lekko nacisnąć, etykieta wykryje i zlokalizuje automatycznie. Zmiana etykiety jest szybka i wygodna. Poza tym miejsce cięcia jest absolutnie dokładne.

Sprzęt do podawania etykiet: napędzanie zsynchronizowanej kontroli dostaw etykiet, zdolność dostarczania wynosi 90 metrów na minutę, płaszczyzna podawania etykiet objętościowych wynosi 500 mm, wewnętrzna średnica rurki papierowej będzie wynosić 4 ', 8', 10 '. Konfiguracja podawania etykiet to stabilne, które umożliwiają dokładną długość etykiety oraz stabilne, szybkie dostarczenie etykiety.

Środkowy filar stosuje strukturę etykiety strzelania krok po kroku, a prędkość wynosi 150B na minutę.

Nowo zaprojektowana głowica tnąca napędza silnik krok po kroku, którego prędkość jest wysoka, akcja jest dokładna, cięcie jest prawidłowe, a kurczenie jest piękne. Konstrukcja ta współpracująca z etykietą z synchronizowaną strukturą lokalizacji zapewnia precyzję lokalizacji cięcia w granicach 1mm.

Wielopunktowy przycisk zatrzymania awaryjnego umożliwia zatrzymanie awaryjne w odpowiednim miejscu wzdłuż produkcji, co gwarantuje bezpieczną produkcję.

Automatyczna maszyna do etykietowania termokurczliwych butelek wody mineralnej

Tunel obkurczający parą

W przypadku różnych i nieregularnych okrągłych butelek, butelek kwadratowych, butelek płaskich itp., Piec do obkurczania parą nowego typu jest łatwy w regulacji i konserwacji, równomiernie się kurczy. Dystrybucja niskociśnieniowego bębna parowego i sposób wyrzucania pary są jednolite i zaprojektowane z bezszwową rurką. Dysza jest podzielona na trzy segmenty, a wysokość, położenie i wydajność pary każdego segmentu można regulować odpowiednio, aby uzyskać idealne obkurczanie.Cała maszyna wykonana jest ze stali nierdzewnej z zabezpieczeniem termicznym, co nie tylko oszczędza energię, ale także spełnia międzynarodowe standardy bezpieczeństwa.Taca rozmrażająca ze stali nierdzewnej zbiera skroploną wodę.Cała maszyna przyjmuje wodoodporną konstrukcję z wygoda łatwej obsługi i niskie koszty utrzymania.

Cechy wytwornicy pary

Woda doprowadzana jest do w pełni zautomatyzowanego elektrycznego generatora ogrzewania za pomocą miedzianej pompy wirowej o wysokim potencjale ciśnienia o krótkim czasie zasilania i trwałej pracy. W zbiorniku na wodę zamocowana jest pływająca kula do pomiaru poziomu cieczy, która automatycznie kontroluje dopływ wody. System roboczy jest sterowany automatycznie. Po podłączeniu źródła wody i zasilania przez około 5 minut może wyprowadzać parę w sposób ciągły z wysoką wydajnością pracy.

Główny parametr techniczny sprzętu

PozycjaMaszyna do etykietowania rękawów
Pojemność150 bpm (na podstawie 500 ml)
FPYPonad 99,9%
Wydajność produkcyjna całej liniiPonad 95% (obliczenie za 24 godziny)
Odpowiednia średnica butelki28mm-125mm
Odpowiednia długość etykiety30mm-250mm
Odpowiednia grubość etykiety0,027 mm-0,13 mm
Materiał etykietyPVC, PET, PS
Średnica wewnętrzna etykiety objętości≥4 "(101,6 mm)
Średnica zewnętrzna etykiety objętości≤500 mm
NapięcieAC380V, 50 Hz, 3 fazy
wydajność maszyny do etykietowania koszulek3KW
Wyjście tunelu obkurczającego parą0,37 kW
Wyjście generatora pary18KW
Ciśnienie pary1-8 kg / cm2
Zużycie powietrza parowego<25 kg / godzinę
Wymiar maszynyMaszyna do etykietowania koszulek: L2000 * W1100 * H2000mm
Waga750