Wysokiej jakości automatyczna maszyna do etykietowania z rozciągliwymi rękawami

Ta maszyna do etykietowania z rozciągliwymi rękawami przyjmuje ekran dotykowy LCD, który kontroluje cały proces, przenoszenie butelek, oddzielanie butelek, przenoszenie materiału, czyszczenie, cięcie etykiet, rękaw etykiety i kurczenie się. Operacja jest bardzo wygodna. W celu zwiększenia wydajności i opierając się na strukturze mechanicznej, projekcie obwodu, inteligentnym sterowaniu, korzystaniu z systemu sterowania urządzeniami elektrycznymi, co jest ważne przy etykietowaniu maszyny rękawowej do napojów, opracowaliśmy zaawansowane urządzenie elektryczne.

moduł bufora podawania materiału jest przeznaczony do kontrolowania etykiety, buforowania procesu podawania etykiet i unikania zakrzywionych etykiet i zatykania etykiet. Miejsce cięcia etykiet jest kontrolowane przez elektryczność fotograficzną i ludzką maszynę w celu sprawdzenia miejsca cięcia etykiety i umożliwienia dokładniejszego cięcia. Aby zrównoważyć siły bezwładności, aby odlewanie etykiety było bardziej precyzyjne i stabilne w procesie podawania etykiet, zastosuj automatyczne urządzenie napinające zespołu podawania etykiet, aby uniknąć niestabilnej, niskiej prędkości i zatykania etykiety w procesie podawania etykiety kurczącej się na gorąco rękaw i sprawić, by proces był płynny i szybko podawał etykietę, nasza firma opracowała nowy podwójny napęd, ten KML-350. Ta maszyna do etykietowania z rozciągliwymi rękawami może osiągnąć prędkość 350 butelek / minutę, szybciej niż zwykła maszyna.

Wysokiej jakości automatyczna maszyna do etykietowania z rozciągliwymi rękawami

Parametr techniczny

Pojemność20000BPH (wysokość etykiety ≤100 mm)
20000 BPH (długość etykiety ≤ 100 mm)
18000BPH (wysokość etykiety ≤250 mm)
18000BPH (długość etykiety ≤100 mm)
Procent zaliczenia≥ 99,9%
Wydajność produkcyjna całej linii≥95%
Według 24 godzin
Odpowiednia średnica butelkiÆ28 mm ~ Æ 125 mm
Odpowiednia długość etykiety30 mm ~ 250 mm
Odpowiednia grubość etykiety0,027 mm ~ 0,13 mm
Materiał etykietyPVC, PET, OPS
Średnica wewnętrzna rurki papierowej≥4 "(101,6 mm)
Średnica zewnętrzna rurki papierowej≤500 mm
NapięcieAC380V, 50 / 60HZ, 3 fazy
Moc wejściowa maszyny do etykietowania etykiet6KW
Moc wejściowa tunelu obkurczającego1,5 kW
Ciśnienie źródła pary1-8 kg / cm2
Zużycie pary< 50 kg / godzinę
Wymiar zewnętrznyGłówna maszyna do etykietowania rękawów: L2100 * W1100 * H2000
Tunel obkurczający : L2300mm * W500mm * H1500mm
Waga całkowita1000 kg

Cechy techniczne i zastosowanie:

1. Ta maszyna do etykietowania z rozciągliwymi rękawami przyjmuje zsynchronizowaną przekładnię i napęd za pomocą jednego paska. Wymiana paska transmisyjnego zostanie szybko zakończona. W porównaniu z typem tradycyjnego wielowarstwowego, którego wymiana i konserwacja trwa dłużej niż sześć godzin, jego konserwacja jest łatwa, a konserwacja prosta, więc nie wpływa na produkcję.

2. Oryginalny przetwornik głowicy tnącej znajduje się wewnątrz głowicy tnącej i po zdjęciu głowicy tnącej nie ma potrzeby korygowania paska synchronicznego. Posiada również wyjątkowy, lekki, dotykowy ekran człowiek-maszyna, co oznacza automatyczne wyszukiwanie oryginalnej lokalizacji, a także bezpieczeństwo i wygodę, wyprzedzając inne produkty kongenerowe. Nowa konstrukcja noża przyjmuje silnik krokowy z dużą prędkością, stabilnym i dokładnym ruchem, przycinaniem miejsca cięcia i doskonałym kurczeniem. Zgodny ze strukturą lokalizacji synchronicznej etykiety, błąd miejsca cięcia mieści się w granicach 1mm.

3. Przyjmuje potencjometr obrotowy, który umożliwia stabilne i płynne podawanie etykiety oraz pozwala uniknąć błędów w długości etykiety, blokowania etykiet i innych problemów, gdy serwomechanizm podawania etykiety przenosi etykietę.

4. Urządzenie hamujące na trzpieniu śruby skutecznie kontroluje działania awaryjne i zapewnia bezpieczeństwo środkowego słupka.

5. Przystosowane z mechaniczną przekładnią do napędzania pasa pozycjonującego po obu stronach. Zmieniając całą jednostkę do przenoszenia butelek, szerokość w dół i w górę jest kontrolowana za pomocą jednego pokrętła, które ma na celu synchroniczną i szybką regulację.

6. Zastosuj silnik w górę iw dół, co umożliwia wygodniejszą obsługę.

7. Nowy tunel do obkurczania gorącym powietrzem: przyjmuje urządzenie z dmuchawą wysokociśnieniową. Specjalnie zaprojektowany tunel z okrągłym gorącym powietrzem oszczędza więcej energii i sprawia, że butelka termokurczliwa jest piękniejsza. W porównaniu z tradycyjnym tunelem obkurczającym, ten rodzaj tunelu może działać lepiej w przypadku zakrzywionej butelki. (Opcjonalnie).

Zalety

1. Maszyna do etykietowania rękawów firmy nadaje się do wszelkiego rodzaju butelek soków owocowych, napojów herbacianych, produktów mlecznych, czystej wody, przypraw, piwa, napojów sportowych i innych branż spożywczych i napojów, ma nie tylko bardzo precyzyjną pozycję i skurcz więcej wybitna butelka idealna butelka.

2. Wysoka stabilność konstrukcji mechanicznej, cała maszyna wykonana ze stali nierdzewnej i stopu aluminium pokrywa sztywna rama ochronna, solidna rdza.

3. Wysoka dokładność pozycjonowania, cała konstrukcja przekładni mechanicznej, stosowanie etykiet z wymuszonym rękawem.

4. Niski koszt konserwacji materiałów eksploatacyjnych, niski koszt wyrzucenia tego ostrza maszyny, łatwy do wymiany, koszt jest niski.

5. Niezawodny serwis, samolot posiada różnorodny magazyn części zamiennych gotowy do świadczenia, a także doświadczeni inżynierowie zapewniają wsparcie techniczne.

6. Elegancki wygląd, ogólne ramy mocne, bardziej lekkie i elastyczne zastosowanie.

7. Nowy, wiodący w branży projekt, jakość jest bardziej solidna i doskonała, w żadnym wypadku nie jest w stanie porównać istniejących produktów krajowych.

8. Maszyna posiada proste i eleganckie elementy konstrukcyjne, zapewnia niską awaryjność, łatwą konserwację.

9. Pełna gama zabezpieczeń głównych zabezpieczeń, w rzeczywistości przemyślany projekt.

10. Butelki synchroniczne, dostawa i stabilne;

11. Regulowany nóż, manewr cięcia, podwojona żywotność narzędzia.

12. Interfejs człowiek-maszyna, działający bardziej humanitarnie;