W pełni automatyczna maszyna do etykietowania na zimno słoika z plastikowego słoika

Wprowadzenie:

Automatyczną maszynę do etykietowania na zimno można nakładać na szklaną butelkę z aplikatorem do etykietowania piwa w słoiku z aluminiową puszką z pastą.

Maszyna wykonana jest ze stali nierdzewnej SUS304 i wysokiej jakości stopu aluminium.

Zaimportowany silnik krokowy lub serwomotor jest używany do głowicy etykietującej, aby zapewnić szybkość i dokładność etykietowania.

W fotokomórce zastosowano zaawansowany komponent z Niemiec, Japonii lub Tajwanu.

Użyj systemu sterowania interfejsem człowiek-maszyna PLC, który jest łatwy do zrozumienia.

W pełni automatyczna maszyna do etykietowania na zimno słoika z plastikowego słoika

Parametr techniczny:

EtykietaEtykieta klejona na zimno / Etykieta papierowa
Maksymalna pojemność40-100 BPM
Średnica butelki20 mm ~ φ120 mm
Wysokość butelki20 mm ~ 250 mm
Długość etykiety10 mm ~ 300 mm
Szerokość etykiety10 mm ~ 150 mm
Wysokość butelek± 1 mm
kształt butelek50 mm ~ 280 mm
kształt butelekButelka kwadratowa, okrągła, owalna, płaska
Moc pieca skurczowego1,1kw
Podaniemaszyna do etykietowania kleju

Główne cechy

1) Szeroki zakres zastosowań, może zaspokoić potrzeby etykietowania okrągłych butelek lub etykietowania półkolistego, przełączanie etykiet między butelkami jest proste, łatwe do regulacji

2) Dokładność etykiety jest dobra, objazd taśmy przyjmuje mechanizm prostujący, taśma nie odchyla się, trzy kierunki pozycji etykiety x / y / z i nachylenie są regulowane z ośmioma stopniami swobody, a regulacja nie ma martwy kąt.

3) Jakość etykiety jest doskonała, zastosuj elastyczny pasek okładki prasy, etykieta jest płaska, bez zmarszczek, popraw jakość pakowania.

4) Zastosowanie jest elastyczne, etykieciarka stojąca na butelki jest wyposażona w funkcję automatycznego oddzielania butelek, może być produkowana w jednej maszynie, a także może być połączona z linią produkcyjną.

5) Inteligentne sterowanie, automatyczne śledzenie fotoelektryczne, brak etykiet, niestandardowa automatyczna korekta i automatyczne wykrywanie etykiet, zapobieganie wyciekom i odpadom etykiet.

6) Wysoka stabilność, sprzęt pomocniczy działa 7 × 24 godziny, Mitsubishi PLC, SIEMENS Touch, czujnik butelki KEYENCE, czujnik etykiety Leuze o wysokiej dokładności.

7) Regulacja jest prosta, prędkość etykietowania, prędkość przenoszenia i prędkość oddzielania butelek mogą realizować bezstopniową regulację prędkości, a regulacja odbywa się zgodnie z wymaganiami.

8) Mocne i trwałe, zastosuj mechanizm regulacji trzech prętów, w pełni wykorzystaj stabilność trójkąta, cała maszyna jest solidna i trwała. Wykonany jest z pełnej stali nierdzewnej ss304, co jest zgodne z wymaganiami produkcji GMP.