Samoprzylepna maszyna do etykietowania płaskich pudełek kartonowych

Główne cechy:

1): Nasza firma koncentruje się wyłącznie na unowocześnianiu, badaniach i rozwoju oraz produkcji produktów trzeciej generacji linii do produkcji butelek.

Główny personel techniczny i produkcyjny ma 20-letnie doświadczenie w akumulacji i magazynowaniu technicznym, może spełnić wymagania techniczne sprzętu do pakowania butelek Twojej firmy i wymagania produkcyjne.

2): Poznaliśmy specyficzne wymagania Twojej firmy w zakresie technologii, wydajności, szybkości i innych szczegółów dotyczących wyposażenia linii do butelkowania i pakowania oraz przygotowujemy szczegółowe i jasne „dokumenty i materiały” dla wymagań sprzętowych Twojej firmy.
Proszę, mój drogi, zrób trud, aby przyjrzeć się temu bliżej w swoim napiętym harmonogramie.

3): Jeśli wybierzesz naszą firmę jako producenta swojej linii do butelkowania i pakowania, dołożymy wszelkich starań, aby służyć jako przykład regionalnego standardowego wyposażenia. Takie jest nasze podejście do każdego kontraktu.

Materiały do produkcji urządzeń naszej firmy to w całości stal nierdzewna o właściwościach powyżej 304, a część mająca kontakt z lekami to 316.

Urządzenie elektroniczne WYKORZYSTUJE konfigurację, która reprezentuje międzynarodowy poziom zaawansowany.

Jest to również najlepszy powód, dla którego możesz być spokojny, wybierając naszą firmę jako kooperatywnego producenta.

4): Po okresie gwarancyjnym, jeśli pojawi się zapotrzebowanie na obsługę posprzedażną, najpierw bezwarunkowo wykonamy usługę, a później ją obciążymy.

Proszę wierzyć w naszą szczerość, dobrą wiarę i jakość produktów;

Proszę uwierzyć, że nasza obsługa posprzedażowa musi reprezentować najbardziej zaawansowany poziom w rodzimym przemyśle, ponieważ głęboko rozumiemy: to jest klucz do zrównoważonego rozwoju firmy, jest odzwierciedleniem konkurencyjności i atrakcją!

Cechy szczególne:

-Nadaje się do różnych etykiet okrągłych butelek

-Przyjmuje bezstopniową regulację prędkości, nie jest konieczna do przesuwania przenoszenia i etykietowania oka czujnika.

-Ta maszyna integruje urządzenie elektryczne i mechaniczne, z prostą i rozsądną konstrukcją oraz kilkoma urządzeniami ochronnymi. Jest łatwy w utrzymaniu.

-Jest wyposażony w interfejs i system sterowania PLC zapewniający wygodną obsługę, łatwą konserwację i stałą wydajność, zapewniając łatwy dostęp do wszystkich ustawień w zakresie parametrów.

-Ma automatyczne sterowanie i wykrywa system, który zatrzymuje się w przypadku brakujących butelek, etykiet i zacięć butelek, zarezerwowanych butelek i wyczerpania taśmy.

-Przyjmuje system optoelektryczny do wklejania etykiet ze stałą wydajnością. Pozycję etykiety można dowolnie regulować.

-Maszyna posiada drukarkę kodów cieplnych do wyraźnego drukowania pod kątem 360.

-Rozmiar frontu jest zgodny z próbką klienta.

-Materiał wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej 304, o eleganckim wyglądzie i spełnia normę GMP.

Parametry techniczne:

Nie.PrzedmiotówDane
1Maksymalna wydajność180 BUTELEK / MIN
2Długość etykiet20 ~ 250 mm
3Szerokość etykiet20 ~ 75 mm
4Odpowiedni asortyment butelek15 ~ 300 ml
5Wysokość butelek30 ~ 150 mm
6Napięcie / częstotliwośćAC220V / 50Hz
7Pobór energii2Kw
8Wymiary (DxSxW)1950x1060x1300mm
9Waga237 kg