Dwustronne urządzenie do etykietowania bez naklejek do plastikowych butelek szklanych

Dwustronna automatyczna etykieciarka nadaje się do butelek kwadratowych lub płaskich z podwójnym lub pojedynczym znakiem. Taśma kształtowa może być pochylona, a głowicę etykietującą można regulować w ośmiu położeniach, dzięki czemu maszynę można z powodzeniem dopasować w ciągu kilku minut dla dowolnej butelki.

Parametr maszyny do etykietowania butelek

Zasilanie (V / Hz): AC 220/50 110/60
Moc (W): 1500
Dokładność etykietowania (mm): ± 1,0
Rozmiar etykiety (mm): wysokość 15-100 mm długość 20 ~ 300 mm
Rozmiar butelki (mm): średnica zewnętrzna 12-100 mm wysokość 30-200 mm
Wydajność (b / m): 40-120
Wymiar (L × W × H) (mm): 2200 × 1400 × 1550
NW (kg): 320

Dwustronne urządzenie do etykietowania bez naklejek na plastikowe butelki szklane Szczegóły

Nacisk między aktywną osią a rolką dociskową można regulować, dzięki czemu można dowolnie regulować kierunek biegu lameli. Etykieta jest dociskana tylko elastycznie, nie powodując żadnych zniekształceń.

Głowica etykietująca przyjmuje konstrukcję podwójnych rolek dociskowych l, gwarantuje, że etykieta jest mocno naciągnięta, ale nie zerwana z powodu wycinania papieru pod spodem, oddzielone sprzęgło sprawia, że napięcie jest bardziej zrównoważone. Interfejs ludzki oparty na ekranie dotykowym w języku chińskim i angielskim z jednym systemem pomocy online ułatwia obsługę maszyny. Taśma prasująca jest wprowadzana do głównej linii transportowej, więc sprawia, że obie linie transportowe działają absolutnie synchronicznie.

Dwustronne urządzenie do etykietowania bez naklejek na plastikowe butelki szklane Szczegóły

Automatyczna etykieciarka jest dostarczana ze słynnym silnikiem Sever, dzięki czemu realizuje rzeczywiste sterowanie w zamkniętej pętli i unika zjawiska „chodzenia ślepca”, gdy jest zasilana z silnika krokowego. Enkoder wielokanałowy precyzyjnie wykrywa pozycję etykietowania z dużą prędkością. Etykieta po naklejeniu na butelkę dociskana jest klapką i dociskana przez aktywne i pasywne rolki gąbczaste. więc kiedy etykieta jest przyklejona, nie ma pęcherza. Ma to szczególne zastosowanie do butelek kryształowych z przezroczystymi etykietami. Opcjonalny zestaw do etykietowania pneumatycznego i rolkowego umożliwia precyzyjne etykietowanie okrągłych butelek.

Automatyczne maszyny etykietujące mogą być używane jako samodzielne stacje etykietujące, ale są produkowane jako element zautomatyzowanego systemu pakowania. Różne maszyny etykietujące mogą być używane do nakładania etykiet w różnych formatach, co omówiono poniżej. Automatyczne maszyny etykietujące mogą znacznie przyspieszyć proces etykietowania, wymagając od operatora jedynie konfiguracji i zmiany rolek etykiet. Zwykle, gdy butelki przesuwają się w dół przenośnika taśmowego, separator butelek zostanie użyty do umieszczenia niewielkiej szczeliny między każdym pojemnikiem, zapewniając ciągłe, bez zmarszczek nakładanie nawet przy zwiększonej prędkości.

Dwustronne urządzenie do etykietowania bez naklejek na plastikowe butelki szklane Szczegóły

Formaty etykiet

Maszyny etykietujące mogą nanosić etykiety na różne typy i rozmiary pojemników w różnych formatach. Jeden z najpopularniejszych typów etykiet na etykiecie do owijania. Owinąć etykiety, po prostu owijać etykietę wokół butelki. Woda butelkowana i inne produkty typu napoje wykorzystują łatwość zawijania etykiet, które dobrze sprawdzają się w przypadku okrągłych pojemników. Jednak maszyny etykietujące są w stanie zrobić znacznie więcej niż tylko owinąć etykietę wokół butelki. Etykieciarki górne i dolne oraz etykieciarki przednie i tylne mogą nakładać dwie różne etykiety na ten sam pojemnik, gdy przemieszcza się on przez maszynę etykietującą. Należy pamiętać, że w zależności od konfiguracji tego typu maszyn etykietujących, same etykiety mogą wymagać określonej konfiguracji od producenta etykiet. Te dwa systemy etykiet umożliwiają firmom pakującym tworzenie przedniej etykiety do celów marketingowych i prezentacji produktu, jednocześnie umieszczając informacje o wartości odżywczej i inne informacje na etykiecie tylnej. Etykieciarki mogą być również produkowane do nakładania trzech etykiet panelowych na pojemniki kwadratowe lub prostokątne, etykiet narożnych i innych niestandardowych formatów dla unikalnych projektów opakowań.