Dwuliniowy automatyczny aplikator etykiet termokurczliwych z PVC

Dwuliniowy aplikator etykiet termokurczliwych wykorzystuje dwie zsynchronizowane głowice i może pracować jako pojedyncza głowica lub jako wielofunkcyjna maszyna dwugłowicowa, zdolna do jednoczesnego nakładania i obkurczania etykiet rękawowych i zamknięć kapslowych na różnych pustych lub wypełnionych rundach, kwadratowe, prostokątne, owalne pojemniki z tworzywa sztucznego, szkła i metalu, szeroko stosowane do napojów, żywności, farmaceutyków, środków higieny osobistej, gospodarstwa domowego, chemii i innych produktów przemysłowych, te dwugłowicowe aplikatory kurczliwych etykiet pomagają klientom zaoszczędzić miejsce, budżet, koszty pracy i zwiększyć wydajność zamiast używania dwóch jednogłowicowych aplikatorów typu shrink sleeve.

Dwuliniowy automatyczny aplikator etykiet termokurczliwych z PVC

Dwugłowicowa maszyna do nakładania etykiet termokurczliwych to wyjątkowa i elastyczna automatyczna maszyna do nakładania etykiet termokurczliwych z podwójną linią.Ten aplikator etykiet termokurczliwych jest specjalnie zaprojektowany dla klientów, którzy chcą nakładać i zmniejszać etykiety rękawów i uszczelki kapslowe na butelkach w tym samym czasie i pomóc oszczędzaj budżet, koszty pracy, budżet i zwiększ wydajność, z którymi nie może sobie poradzić pojedyncza głowica termokurczliwa. Ta dwupasmowa maszyna do etykietowania termokurczliwego ma dwie niezależne zsynchronizowane głowice do rękawów, może pracować jako maszyna jednopasmowa lub jako wielofunkcyjna maszyna dwuliniowa, która może jednocześnie obsługiwać etykiety na rękawach i uszczelki kapslowe, aby podwoić wydajność wyjściową. Jest to idealne rozwiązanie do rękawów typu full body lub typu full body z aplikacją opaski zabezpieczającej przed manipulacją.

Dwugłowicowy aplikator etykiet termokurczliwych jest produkowany ze stali nierdzewnej 304, co pozwala maszynie pracować w większości środowisk produkcyjnych.Krytyczne komponenty elektroniczne i sterowniki PLC są produkowane przez Siemens, Mitsubishi, Omron Schneider i inną znaną na całym świecie markę, etykieta sterowana serwomechanizmem i sterowana PLC rolki napędowe i kółka do etykietowania zapewniające dokładne i spójne dostarczanie tulei termokurczliwej, zespół noża z czterema ostrzami napędzanymi serwomechanizmem do szybkich, precyzyjnych cięć, niewielka ilość odpadów, unikalna konstrukcja modułowa zespołu tnącego pozwala na łatwą wymianę ostrzy lub szybką wymianę bez użycia narzędzi do innych pudełek tnących podczas zmiany formatu etykiety lub rozmiaru pojemnika, pudełka tnące wykorzystują powszechne, niedrogie ostrza użytkowe, które można znaleźć w lokalnym sklepie z narzędziami, szybka zmiana trzpienia minimalizuje czas przestoju z jednego rozmiaru pojemnika na drugi, serie produktów są kontrolowane przez PLC zaprogramowany za pomocą przyjaznego dla użytkownika panelu sterowania z ekranem dotykowym HMI.

Krótkie wprowadzenie

1) Maszyna do etykietowania rękawów jest dostosowana do konkretnych wymagań producentów i dostawców. Może być stosowany samodzielnie lub zintegrowany w linii i dopasowany do prędkości urządzeń napełniających.

2) Rama urządzenia jest spawana na szwach, sekcja ze stali nierdzewnej o jakości spożywczej. Ta solidna podstawa może zredukować ruch i wibracje do absolutnego minimum, zapewniając tym samym spójne i dokładne etykietowanie.

3) Płaszczyzna jednostkowej głowicy tnącej dotyczy pojemnika ∮30 mm-∮130 mm. Nigdy nie musisz go zmieniać ani debugować. Poza tym jest wyposażony w unikalny, lekki, dotykowy ekran człowiek-maszyna, a mianowicie automatyczne wyszukiwanie pierwotnej lokalizacji oraz bezpieczeństwo i wygodę, która wyprzedza inne produkty kongenerowe.

4) Przy rozsądnej wysokości wygodnie jest zamocować labe. Wystarczy je lekko docisnąć. Co więcej, etykieta automatycznie wykryje i zlokalizuje. Zmiana etykiety jest łatwa i wygodna. Poza tym miejsce cięcia jest absolutnie dokładne.

5) Nowo zaprojektowany silnik krokowy noża, którego prędkość jest wysoka, a działanie jest dokładne. Cięcie jest w porządku, a kurczenie jest idealne. Konstrukcja ta współpracuje z zsynchronizowaną lokalizacją etykiety, konstrukcja zapewnia precyzję lokalizacji cięcia w granicach 1mm.

Dwuliniowy automatyczny aplikator etykiet termokurczliwych z PVC

Specyfikacja techniczna

Model nrSLM-150-2SLM-250-2SLM-350-2SLM-450-2
Zakres prędkości150x2BPM250x2BPM350x2BPM450x2BPM
Kształt pojemnikaPojemniki okrągłe, kwadratowe, prostokątne i owalne z konturami
Rodzaj konteneraSzkło, plastik i metal
Materiał etykiety rękawaPVC, PET, OPS i OPP
Grubość materiału0,03-0,13 mm
Pojemniki Dimeters28-125mm
Wysokość kontenera50-305mm
Rękaw leżał płasko25-200mm
Długość rękawa38-305mm
Rozmiar rdzenia5 ″ - 10 ″ Regulowany
Średnica zewnętrzna pełnej szpuli500mm
Zasilanie elektryczne220 V 50/60 HZ 1 / 3PH; 380 V 50/60 HZ 3PH
Wymiar maszyny3 × 1,2 × 2,1 M.3,2 × 1,2 × 2,1 mln3,8 × 1,2 × 2,1 M.3,8 × 1,2 × 2,1 M.