Automatyczna maszyna do etykietowania butelek z termokurczliwym rękawem PVC

Wprowadzenie

Ta maszyna do etykietowania termokurczliwego rękawa składa się z maszyny do etykietowania automatycznego, tunelu obkurczającego parą i generatora pary.

Główna maszyna przyjmuje zsynchronizowaną skrzynię biegów, zmiana paska transmisyjnego nastąpi szybko. W porównaniu z typem tradycyjnej wymiany i konserwacji, która zajmuje więcej niż sześć godzin, ta konserwacja maszyny jest łatwa, a konserwacja prosta, więc nie wpływa na produkcję. Unikalna konstrukcja płaszczyzny głowicy tnącej dotyczy średnicy pojemnika od 30 mm do 130 mm. nie trzeba go zmieniać ani debugować. ma również unikalny ekran, automatyczne wyszukiwanie oryginalnej lokalizacji, a także bezpieczeństwo i wygodę, która wyprzedza inne produkty kongenerowe.

Podwójnie kurcząca się płaszczyzna podawania etykiet, rozsądna wysokość, która jest wygodna do zamocowania etykiety; Automatyczna figura PLC, która pozwala uniknąć wprowadzenia i regulacji. Wystarczy go lekko nacisnąć, etykieta wykryje i zlokalizuje automatycznie. zmiana etykiet jest szybka i wygodna. Poza tym miejsce cięcia jest absolutnie dokładne.

Sprzęt do podawania etykiet: jazda zsynchronizowana, sterowanie podawaniem etykiet, zdolność podawania wynosi 90 metrów na minutę, średnica płaszczyzny podawania etykiet objętościowych wynosi 500 mm, wewnętrzna średnica papierowej rurki będzie wynosić 4 ', 8', 10 '. Konfiguracja podawania etykiet jest stabilny. które umożliwiają dokładną długość etykiety oraz stabilne, szybkie dostarczenie etykiety.

Automatyczna maszyna do etykietowania butelek z termokurczliwym rękawem PVC

Parametr techniczny:

Pojemność80-100bpm (Obliczenie standardowej długości do 100 mm)
FPY≥ 99,9%
Wydajność produkcyjna całej linii≥95% (obliczenie 24 godzin)
Odpowiednia średnica butelki28 mm do 125 mm
Odpowiednia długość etykiety30 mm do 250 mm
Odpowiednia grubość etykiety0,027 mm ~ 0,13 mm
Materiał etykietyPVC, PET, OPS
Średnica wewnętrzna etykiety objętości≥4 ”(101,6 mm)
Średnica zewnętrzna etykiety objętości≤500 mm
NapięcieAC380V, 50 / 60HZ, trójfazowe
etykieta rękaw mocy maszyny1,5 kW-2 kW
Moc tunelu obkurczającego parą0,37 kW
Ciśnienie pary1-8 kg / cm2
Zużycie powietrza parowego<25 kg / godzinę
Wymiar maszynyMaszyna do etykietowania tulei: L2100 * W850 * H2000 mm
Waga500 kg

Automatyczna maszyna do etykietowania butelek z termokurczliwym rękawem PVC

Specyfikacja konfiguracji urządzenia elektrycznego:

Urządzenie elektryczne przyjęte przez ten typ maszyny do etykietowania jest importowaną konfiguracją, poza tym ta maszyna do etykietowania kurczliwego przyjmuje moduł pozycjonowania o dużej prędkości, importowany silnik serwo, sterownik serwo, kontroler serwo i w pełni automatyczną regulację, a także działanie ludzkości.

Różne rodzaje etykiet odlewniczych:

Prędkość tej maszyny do kurczenia się etykiet osiąga w granicach 150 butelek na minutę; Maszyna do etykietowania termokurczliwego ma zastosowanie w przemyśle spożywczym i napojów, takich jak soki owocowe, napoje herbaciane, produkty mleczne, czysta woda, przyprawy, piwo i napoje sportowe itp. Do wszelkiego rodzaju butelek. Ta maszyna do etykietowania termokurczliwego nie tylko ma bardzo precyzyjną pozycję do odlewania etykiety, ale także może wyróżnić idealny kształt butelki po obkurczeniu.

Automatyczna maszyna do etykietowania butelek z termokurczliwym rękawem PVC

Parametr techniczny tunelu obkurczającego

PozycjaTunel obkurczający parą
Zasilanie wejściowe dmuchawy1-fazowe, 220 V, 1,1 kW
Zasilanie wejściowe generatora pary380 V / 50 Hz
Ciśnienie robocze<= 0,1Mpa
Waga230 kg
Zużycie pary10-20 kg / godz
Rozmiar korpusu piekarnikaL2300 * W400 * H450 mm
Prędkość transportu0-35 m / min

Automatyczna maszyna do etykietowania butelek z termokurczliwym rękawem PVC

Etykieta rękawa Cechy techniczne i zastosowanie:

1. Środkowy słupek stosuje krok po kroku strukturę etykiety strzelania, a prędkość wynosi 170B na minutę.

2. Nowo zaprojektowana głowica tnąca jest napędzana silnikiem krokowym, którego prędkość jest duża, akcja jest dokładna, cięcie prawidłowe, a obkurczanie piękne. Konstrukcja ta współpracująca z etykietą z synchronizowaną strukturą lokalizacji zapewnia precyzję lokalizacji cięcia w granicach 1mm.

3. Wielopunktowy przycisk zatrzymania awaryjnego umożliwia zatrzymanie awaryjne w odpowiednim miejscu wzdłuż produkcji, co gwarantuje bezpieczną produkcję.

Automatyczna maszyna do etykietowania butelek z termokurczliwym rękawem PVC

Opis tunelu obkurczającego parą:

Nowy typ tunelu do obkurczania parą butelek, termokurczliwość zwiększyła wydajność termokurczliwą; różne i nieracjonalne kształty butelek, takie jak okrągłe, kwadratowe, płaskie itp. możemy dostosować i utrzymać wygodę, płasko skurczyć.

Typ wyrzutu pary dostosowany do typu konstrukcji bębnów parowych, regulowany system odprowadzania pary, rura jest płynnie i nie zajmuje pomieszczenia, wylot wylotowy z każdej strony dzieli trzy przejścia, każda wysokość kanału lub niska, objętość wyjściowa gazu przed i za wszystkimi może regulować, aż do maksymalna doskonała wydajność.

Cechy tunelu obkurczającego parą:

1. Niskociśnieniowe bębny parowe przystosowane do stalowej rury bez szwu, każda podłączona rura wykorzystuje szybkozłącze ze stali nierdzewnej, łatwe do rozładowania i zainstalowania.

2. Obudowy zewnętrzne całej maszyny przyjmują stal nierdzewną SUS304, oszczędzają energię i są zgodne z kryterium bezpieczeństwa żywności.

3. Dolne płyty wodne ze stali nierdzewnej koncentrują chłodną wodę kondensacyjną, którą można wykluczyć przez podłączenie rurki, warunki pracy nie mają wpływu, okienko widzenia korpusu z przodu i za każdym ma dwa.

4. Cała maszyna przystosowana do wodoodpornej konstrukcji, wykonana ze stali nierdzewnej, łatwa w obsłudze i konserwacji.

Automatyczna maszyna do etykietowania butelek z termokurczliwym rękawem PVC

Charakter mechanizmu generatora pary:

1. mały elektryczny piekarnik termo parowy o zwartej konstrukcji i małej kostce, zestaw wewnętrzny maszyny z automatycznym uzupełnianiem wody i automatyczne sterowanie poziomem wody, kontrola ciśnienia, może pracować w sposób ciągły.

2. woda w piekarniku jest niższa niż 30 litrów, roczna objętość wody w piekarniku jest mniejsza, przy wysokim ciśnieniu roboczym, wysokiej temperaturze pary, może rozwiązać wielu użytkowników wydajność zapotrzebowania na parę pod wysokim ciśnieniem.

3. Zawór wylotowy pary może nie tylko łączyć twardą rurkę, ale także elastycznie łączyć gumową rurkę parową odporną na wysoką temperaturę i skutecznie oszczędzać miejsce. Cały obszar zajmowany przez maszynę jest mały, wygodny do przenoszenia i instalacji.