Automatyczna maszyna do etykietowania termokurczliwych butelek o dużej prędkości

Ogólne informacje o tej maszynie do etykietowania

Automatyczna maszyna do etykietowania okrągłych butelek przyjmuje sterownik programowalny PLC, importowany silnik serwo, sterownik serwo, przetwornicę częstotliwości i przetwornik; poza tym ta maszyna do etykietowania butelek przyjmuje moduł pozycjonujący, aby zapewnić precyzyjną, szybką i stabilną etykietę odlewniczą. Nasza maszyna do etykietowania butelek ma nie tylko bardzo precyzyjną pozycję do odlewania etykiety, ale także może wytrzymać idealny kształt butelki po skurczu.

Zastosowanie maszyny do szybkiego etykietowania butelek termokurczliwych

Automatyczna maszyna do etykietowania butelek ma zastosowanie w przemyśle spożywczym i napojów, takich jak soki owocowe, herbata, napoje, produkty mleczne, czysta woda, przyprawy, piwo i napoje sportowe itp. We wszystkich rodzajach butelek; ta maszyna do etykietowania butelek nadaje się do różnych rodzajów butelek, na przykład: butelka okrągła, butelka kwadratowa, butelka płaska, butelka zakrzywiona i w kształcie kubka itp. Maszyna do etykietowania rękawów ma nie tylko bardzo precyzyjną pozycję do odlewania etykiety, ale także może wytrzymać idealny kształt butelki po skurczu.

Charakter obiektu maszyny do szybkiego etykietowania butelek termokurczliwych

1. Cała maszyna duża ilość stali nierdzewnej i dobrej jakości stopu ulminium, rozsądne pęknięcie, kompaktowe, wygodne w regulacji;

2. Stojak na etykiety z folią termokurczliwą, dopasowany do regulowanego urządzenia, wygodny do regulacji według różnych etykiet objętościowych 5 ~ 10 tuby papierowej.

3. Prosta instalacja, a następnie wygodna do kwadratowej i okrągłej butelki.

4. Nie ma potrzeby używania instrumentu, mechanizm obrotowy jest wygodny w regulacji, stosuje się do różnych typów butelek.

5. Unikalna metoda etykietowania rękawa, dostosowana do metody etykietowania rękawa dociskowego, nie tylko wygodna, ale także rozsądna.

6. Unikalna konstrukcja płyty noża, w zakresie specyfikacji, pozwala uniknąć zmiany podstawy noża, wymiana noża jest szybka i wygodna.

7. Przyjęcie japońskiego systemu serwomechanizmów importowych i fotoelektrycznego o wysokiej czułości, precyzja cięcia etykiet jest wysoka.

8. System lokalizacji etykiet, może promować i obniżać w fazie dostosowywać lokalizację zgodnie z określonymi wymaganiami typu butelki.

9. Obudowa kontrolna sprzętu elektrycznego ze stali nierdzewnej, sterowanie przystosowane do japońskiego sterownika PLC OMRON.

10. Zastosuj zaawansowaną technologię automatycznego sterowania interfejsem człowiek-komputer, kluczowy komponent elektryczny, wszystkie przystosowane do międzynarodowej znanej marki przemysłowej.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami lub chcesz poznać bardziej szczegółowe informacje o produktach, skontaktuj się z nami. Witamy również w naszej fabryce!

Zdolność produkcyjna Zgodnie z wymaganiami klientów
 Specyfikacja etykiety φ30 ~ 90 mm
 Średnica butelki i puszki φ28 ~ 90 mm
 Długość etykiety 30 ~ 250 mm
 Grubość etykiety ≥0,035 mm
 Materiał etykiety PVC / PET / OPS
 Główna moc maszyny 4KW (220 V, 50 Hz)
 Rozmiar zewnętrzny 2100 × 900 × 2200 mm
 Waga 480kg