Podwójne głowice butelek na wino Plastikowe pojemniki do etykietowania sprzętu

niezawodne okrągłe butelki szklane pojemniki plastikowe maszyny do etykietowania wina podwójna głowica urządzenie do etykietowania szyjki auto

Podwójne głowice Butelki na wino Pojemniki plastikowe Etykietowanie Szczegóły sprzętu

Cechy produktu dwugłowicowych maszyn do etykietowania butelek

1. Dwustronna automatyczna etykieciarka nadaje się do butelek kwadratowych lub płaskich z podwójnym lub pojedynczym znakiem.

2. Maszyna posiada konstrukcję wzmacniającą o dużej mocy. Taśma kształtowa może być pochylona, a głowicę etykietującą można regulować w ośmiu położeniach, dzięki czemu maszynę można z powodzeniem wyregulować w ciągu kilku minut dla dowolnej butelki.

3. Nacisk między aktywną osią a rolką dociskową można regulować, dzięki czemu kierunek przesuwu etykiety można dowolnie regulować. Etykieta jest tylko dociskana elastycznie, bez powodowania jakichkolwiek odkształceń.

4. Głowica etykietująca przyjmuje konstrukcję podwójnych rolek dociskowych. Gwarantuje to, że etykieta jest mocno naciągnięta, ale nie jest zerwana z powodu wycinania papieru pod spodem, oddzielone sprzęgło sprawia, że naprężenie jest bardziej zrównoważone.

5. Interfejs ludzki oparty na ekranie dotykowym w języku chińskim i angielskim z systemem pomocy online ułatwia obsługę maszyny pracownikom. Pas prasy jest ustawiony na głównej linii transportowej, dzięki czemu dwie linie transportowe działają absolutnie synchronicznie .

6. Maszyna wykorzystuje słynny silnik serwerowy, dzięki czemu realizuje rzeczywiste sterowanie w zamkniętej pętli i unika zjawiska „chodzenia ślepca”, gdy maszyna włącza silnik krokowy. Struktura kształtu jest specjalnie zaprojektowana, dzięki czemu oznakowana rzecz może być dokładnie zlokalizowana i opisana.

7. Wielokanałowy enkoder precyzyjnie wykrywa pozycję etykiety z dużą prędkością. Etykieta po nałożeniu na butelkę jest dociskana klapką i dociskana przez aktywne i pasywne wałki gąbczaste, dzięki czemu po przyklejeniu nie ma pęcherza powietrza. ma to szczególne zastosowanie do butelek kryształowych oznaczonych przezroczystymi etykietami.

8. Opcjonalny zestaw do etykietowania pneumatycznego i rolkowego umożliwia precyzyjne etykietowanie okrągłych butelek.

Rodzaje butelek

Rodzaje butelek

Tabela dwugłowicowych automatycznych stron plus okrągła maszyna do etykietowania butelek

Tabela dwugłowicowych automatycznych stron plus okrągła maszyna do etykietowania butelekTabela dwugłowicowych automatycznych stron plus okrągła maszyna do etykietowania butelek

Dane techniczne

Szybkość produkcji40 m / min (80-200 sztuk / min)
Dokładność etykietowania± 1 mm
Maksymalna szerokość etykiety200mm
Średnica butelkiGrubość ≤ 30 mm wysokość ≤ 500 mm
Oznacz wewnętrzną średnicęΦ 76,2 mm
Średnica zewnętrzna etykietyΦ350mm
Wysokość linii przenośnika
płyta łańcuchowa do ziemi
900 mm ± 50 mm (może być wyprodukowany zgodnie z wymaganiami klienta)
powe380/220 V 50 Hz 3000 W.
Ciśnienie operacyjne3-5 kg 30 l / min
waga400kg
rozmiar L * W * H3048 * 1400 * 1650 mm

Rysunek 3d

Konfiguracja główna

NIE.NazwaMarkaIlośćUwaga
1SiłownikDelta2 kplTajwan
2serwomechanizmDelta2 kplTajwan
3Ekran dotykowyWECON1 zestawSzanghaj
4Silnik transportowyZhujiang1 zestawSzanghaj
5Oznacz oko elektryczneTECO1 zestawTajwan
6Oko elektryczne EUTDataSensor2 kplWłochy
7PLCPanasonic2 kplJaponia
8Materiał ze stali nierdzewnejPanasonic1 zestawJaponia
9Szafka ze stali nierdzewnej304GB
10Oznacz oko elektryczneJJZ1Szanghaj

Konfiguracja główna
Gwarancja: na całą maszynę przysługuje roczna gwarancja. (Gwarancja nie obejmuje problemów spowodowanych wypadkami, niewłaściwym użyciem,
niewłaściwego zastosowania, uszkodzenia podczas przechowywania, zaniedbania lub modyfikacji Sprzętu lub jego komponentów. Również łatwo zepsuta część zamienna nie jest objęta gwarancją)

Instalacja: po przybyciu maszyny do fabryki, jeśli zajdzie taka potrzeba, nasz technik pojedzie na miejsce, aby zainstalować i przetestować maszynę, a także przeszkolić pracownika w zakresie obsługi maszyny (czas pociągu zależy od pracownika). Koszty (bilet lotniczy, jedzenie, hotel, opłata za podróż w Twoim kraju) powinny być na Twoim koncie; musisz zapłacić za technika 100 USD dziennie. możesz również udać się do naszej fabryki na szkolenie.

Po służbie: Jeśli pojawi się problem z maszyną, nasz technik pojedzie do Ciebie, aby jak najszybciej naprawić maszynę, koszt powinien być na Twoim koncie.