Niska cena Automatyczna maszyna do etykietowania okrągłych butelek z kwadratową butelką

Opis:

Przyjmuje ekran dotykowy typu człowiek-maszyna: łatwy w obsłudze, prosty system sterowania serwomechanizmem, przyjmuje sterowanie programem PLC i przyjmuje konstrukcję podwójnego koła dystrybucyjnego, dzięki czemu butelka, która ma być etykietowana, wchodzi pojedynczo. Obszar do etykietowania zapewnia dokładność etykietowania i przepustowość każdej butelki. Mechanizm znakujący przyjmuje wszechstronną strukturę regulacji, a mechanizm etykietowania rolek realizuje regulację wielokątową w górę, w dół, w lewo i w prawo, dzięki czemu regulacja przy różnych specyfikacjach jest prosta i wygodna, łatwa do nauczenia i zrozumienia. Do mechanizmu przenoszącego dodano enkoder, aby zsynchronizować prędkość etykietowania z prędkością przenoszenia, aby zapewnić stabilność etykietowania.

Kluczowe cechy:

1.System sterowania PLC marki Siemens i ekran dotykowy panelu sterowania.

2. Tacka na etykiety została wykonana ze stali nierdzewnej. Niełatwe do złamania i trwałe.

3. Naciskanie etykiety za pomocą płytki sprężystej i skrobaka z gąbki, co pozwoli zachować równowagę etykiety.

4. Urządzenie trakcyjne wykonane z gumowego wałka, radełkowanej rury aluminiowej, stopu aluminium, napędzane silnikiem krokowym, odciągające nalepkę.

5. Czujnik etykiet jest importowany ze znanej marki, pomiar etykiety jest dokładny.

6. Płytka do odklejania etykiet i urządzenie wzmacniające wykonane ze stali nierdzewnej. kiedy etykieta przechodzi przez płytkę, etykieta i papier rozdzielający są oddzielane: etykieta przykleja się do butelki, podczas gdy papier uwalniający się porusza. w międzyczasie urządzenie wzmacniające będzie się zwijało, aby naklejka była mocniejsza.

7. Zwolnij urządzenie do recyklingu papieru ze stali nierdzewnej, które służy głównie do recyklingu papieru uwalniającego.

8. Ekran dotykowy z angielskimi parametrami, które można modyfikować lub ustawiać bezpośrednio według potrzeb.

Niska cena Automatyczna maszyna do etykietowania okrągłych butelek z kwadratową butelką

Forma jazdy
Siłownik
Wydajność (szt / min)
(60-110 sztuk) Zależy od rozmiaru butelki i etykiety
Materiał etykiety
Naklejka samoprzylepna, przezroczysta lub nieprzezroczysta
Odpowiedni rozmiar etykiety
Szerokość: 15-140 mm Długość: 80-300 mm
Odpowiedni rozmiar butelki
można dostosować
Napięcie
AC110V / 220V / 380V
Kierunek działania
lewo czy prawo
Dokładność etykietowania
± 1,0 mm
Całkowita moc
1,5 kW
Rozmiar maszyny (dł. X szer. X wys.)
2400 mm x 1000 mm x 1750 mm

O pakowaniu:

Aby zapewnić jakość naszych usług, będziemy realizować następujące standardy pakowania w dostawie:

1. Wszystkie produkty przed dostawą powinny zostać przetestowane przez zmontowanie i debugowanie inżynierów, wytarte, a następnie owinięte folią stretch w celu ochrony przed wilgocią. Część precyzyjna musi być elastyczna.

2. Ponadto bez standardowych narzędzi, instrukcji obsługi i innych dokumentów oraz zezwalających na arkusze potwierdzające z fabryki, maszyna nie może opuścić fabryki. Wszystkie produkty zostaną zapakowane w drewniane skrzynie. Eksportowane produkty są pakowane w pudełko ze sklejki. Margines w stopie sprzętu mocno przymocowanego, aby maszyna mogła się ładować i ładować, znak skierowany w górę zostanie umieszczony na drewnianej obudowie.