Automatyczna dwustronna maszyna do etykietowania naklejek z przodu iz tyłu

Automatyczna, dwustronnie samoprzylepna maszyna do etykietowania butelek z przodu iz tyłu jest zaprojektowana tak, aby obsługiwać szeroki zakres zastosowań etykiet samoprzylepnych z szybkością i dokładnością w konfiguracji z pojedynczą, podwójną lub potrójną głowicą etykietującą, która może nakładać przód, tył, częściowe zawijanie lub pełne etykiety do owijania, jak również najlepsze etykiety ujawniające manipulacje lub promocyjne. Dwa dozowniki etykiet działają niezależnie w przypadku etykietowania jednostronnego lub działają jednocześnie w przypadku etykietowania dwustronnego, co umożliwia stosowanie różnych rozmiarów etykiet po obu stronach. Opcjonalna stacja owijania jest oferowana do etykiet z częściowym zawijaniem lub z pełnym zawijaniem, a także z widocznymi lub promocyjnymi etykietami wierzchnimi. Maszyna etykietująca etykiety z przodu iz tyłu jest wyposażona w system wyrównywania łańcucha do orientacji produktu, zapewniający prawidłowe ustawienie pojemników przed nałożeniem etykiety. Pozycja pojemnika jest regulowana za pomocą łańcuchów napędzanych silnikiem, zamontowanych na sprężynach, zanim przesunie się pod chwytakiem głowicy, gdzie zostanie zwolniony. Chwytak głowicy jest zamontowany na pionowym systemie wrzeciona ze stali nierdzewnej, co zapewnia łatwą regulację w razie potrzeby. Dodatkowe funkcje obejmują konstrukcję ze stali nierdzewnej i komponenty anodowane, znane na całym świecie komponenty elektroniczne, napęd silnika serwo, wspomaganie pobierania wstęgi, sterowanie PLC i przyjazny dla użytkownika interfejs HMI.

Zastosuj wysokiej jakości kółko, aby zostawić trochę miejsca między butelkami, aby zapewnić, że etykiety nie zostaną pominięte. Prędkość obrotową koła z gąbką można regulować, aby dostosować przestrzeń między dwiema butelkami.

Części maszyny, które przechowują etykiety i zbierają papier etykietowy, są zaprojektowane tak, aby można było je regulować, aby pomieścić szeroką gamę etykiet.

Zastosuj sprzęt fotoelektryczny importowany z Niemiec i wysokiej jakości serwomotor, dzięki czemu dokładność etykietowania jest znacznie lepsza.
Opis produktu:

Maszyna jest ekonomiczna i łatwa w obsłudze, wyposażona w ekran dotykowy HMI i system sterowania PLC. Wbudowany mikroczip umożliwia szybką i łatwą regulację i wymianę. Ten automatyczny system etykietowania jest idealny do pojemników cylindrycznych, płaskich i kwadratowych.

Ta maszyna jest szeroko odpowiednia dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego, farmaceutycznego, pestycydów i innych. Jest to jednostronne i dwustronne etykietowanie do płaskich, kwadratowych i okrągłych butelek o pojemności poniżej 1 litra. Automatycznie sterowane przez komputer (PLC), łatwa obsługa. Bez butelki bez etykiet. Może łatwo zmieniać specyfikacje. Przyjmuje serwomotor, osiągając niską awaryjność sterowania w pętli zamkniętej. Wysoka wydajność. Duża prędkość.

Opis przepływu pracy

Butelka w → sprawdzenie → etykietowanie → etykieta skoku → produkty gotowe
Kiedy butelka jest w etykieciarce, najpierw pozycja do żucia. Korekcja butelki przed wejściem do ciśnienia to mechanizm, ciśnienie to mechanizm działania, który ma na celu zapewnienie stabilności butelki, bez szarpania się, aby iść do przodu. Pozycja znacznika, poprzez sygnał wykrywania czujnika, rozpoczyna standardowe działanie, rozpoczynając etykietowanie. do przodu do pociągnięcia, etykieta obrysu zostanie umieszczona po obu stronach etykiety na butelce, aby przykleić, a następnie zakończyć proces etykietowania.

Kluczowe cechy

♦ Wytrzymałe, anodowane aluminiowe elementy wykonane ze stali nierdzewnej

♦ Komponenty elektroniczne to znana na całym świecie marka

♦ Możliwość etykietowania płaskich, owalnych, kwadratowych i okrągłych pojemników

♦ Koło separatora podającego butelki o zmiennej prędkości

♦ Sterowanie PLC i przyjazny dla użytkownika interfejs HMI

♦ Serwomotor zapewnia dokładne i powtarzalne etykietowanie z dużą prędkością

♦ Zapewniono górną taśmę stabilizującą / przenośnikową do przytrzymywania butelki w celu prawidłowego oznakowania.

♦ Automatycznie zsynchronizowana głowica etykiet i przenośnik taśmowy

♦ Wspomagane energią pobieranie wstęgi

♦ Wykrywanie niskiej lub brakującej etykiety z automatycznym systemem zatrzymywania, aby zapobiec błędnemu etykietowaniu

♦ Bezkontaktowe czujniki fotokomórki

♦ Licznik etykiet

dostępne opcje

♦ Koder do druku na gorąco z podstawą (drukuje znaki bezpośrednio na etykiecie)

♦ Sensory Clear Label (zdolne do wykrywania przezroczystych etykiet)

♦ Stacja Wraparound

Specyfikacja techniczna

KierunekOd lewej do prawej lub od prawej do lewej
Prędkość120-250CPM (w zależności od charakterystyki produktu i prędkości posuwu)
Średnica pojemnikaL: 30-300 mm W: 20-140 mm
Wysokość kontenera55-400mm
Długość etykiety15-300mm
Wysokość etykiety10-150mm
Dokładność etykietowania± 1 mm (w zależności od właściwości produktu)
Rozmiar rolki etykiet320 mm (maks.)
Rozmiar rdzenia etykiety76mm
Zasilanie elektryczne110/220 V 50/60 HZ 1PH 2500 W.
Waga310 kg
Wymiar2800x1450x1500mm